У м. Кам’янці-Подільському обговорили Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

source link 01  15 травня в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради, під головуванням заступника міського голови, Вадима Савчука, відбулося розширене засідання Координаційної ради при виконавчому комітеті з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

follow url   Захід, який відбувся у Міжнародний день сім’ї, було ініційовано Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

http://toptanperpa.com/resistance/[TRANSLITN]-118.html 0503

http://elektra.kurumsalevrak.com/wilderness/[TRANSLITN]-401.html   У засіданні взяли участь уповноважені представники Департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу поліції, закладів освіти, охорони здоров’я, відділу пробації, центру вторинної правової допомоги, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаменту гуманітарної політики та громадських організацій.

Закладки в Новоузенске   Захід було організовано з метою обговорення положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 07.12.2017 №2229-VIII задля налагодження узгодженої міжгалузевої співпраці в місті Кам’янці-Подільському щодо реалізації державної політики з питань запобігання домашньому насильству.

go to link   Уповноважені представники суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, інших органів та установ, на які покладаються функції із здійснення заходів у цій сфері, ознайомили присутніх із своїми повноваженнями, відповідно до нового закону, обговорили певні труднощі, пов’язані із відсутністю підзаконних документів, а також надали пропозиції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до повноважень, висвітлених у законі.

  Наприкінці учасники зазначили, що проведення цього заходу стало певним кроком для налагодження чіткого механізму взаємодії щодо впровадження положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» у місті Кам’янці-Подільському.

02 06

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*