У м. Кам’янці-Подільському проведено вечірній рейд

https://erticprods.ru/kupit-zakladku-v-moskva-danilovskiy.html 8c3f4c5ee51f9372e5827961dbc2f052_XL  21 червня службою у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради, сектором ювенальної превенції Кам’янець-Подільського відділу поліції та Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для дітей сім’ї та молоді проведено вечірній рейд «Вулиця».

https://baretstore.ru/moskva-nagatino-sadovniki-kupit-zakladku-marki-lsd.html   Відвідано сім’ї, у яких виховуються діти, що потрапили в поле зору служби у справах дітей.

https://xiregonibe.info/moskva-zamoskvoreche-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html 93  За результатами рейду двох батьків буде заслухано на засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради.

https://poredbekl.ru/ai-aptechka-individualnaya.html   Сім’ї передано під соціальний супровід Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

go here

follow site