Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді регулярно проводить психологічну роботу з неповнолітніми, що перебувають у Хмельницькому слідчому ізоляторі

  На сьогодні психологічна робота із особами, що перебувають в слідчому ізоляторі є складовою частиною діяльності Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Основними завданнями нашої роботи є надання психологічної допомоги неповнолітнім, розробка та реалізація спільно з персоналом слідчого ізолятора індивідуальних і групових програм психокорекційного й педагогічного впливу. Зважаючи на те, що найбільш чисельною профілактичною групою є особи, схильні до самогубств та членоушкоджень, робота у зазначеному напрямку є пріоритетною.

  Саме з метою виявлення таких осіб, 07.09.2017 р. У Хмельницькому слідчому ізоляторі було проведено заняття за участую соціального педагога Центру Омелянської Ірини та психолога установи Левчика Олексія, який безпосередньо працює з неповнолітніми засудженими.

  Заняття включало в себе знайомство неповнолітніх з соціальним педагогом Центру, виконання ряду цікавих психологічних вправ, які в майбутньому допоможуть краще пізнати кожного з підлітків та перегляд відеоматеріалу про життя в колонії.

  В ході проведення цього заняття підлітки ділились своїми думками та емоціями, активно брали участь у вправах та охоче задавали різноманітні запитання.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*