Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує усіх бажаючих взяти участь у казкотерапії

«Ми любимо казки, але не віримо в них»

 Олександр Грін. «Багряні вітрила» 

  Казка є одним з найдавніших засобів морального, етичного виховання. На жаль, сьогодні діти виховуються не стільки на народних казках, скільки на диснеївських мультфільмах. Психологи вважають це великим упущенням у справі виховання дітей. Багато малюків не чули ні про Колобка, ні про Червону Шапочку, ні про Ріпку, і дуже шкода. Тому що діти, яким читають казки, швидше починають говорити, і не просто видають набір слів, а виражаються цілими реченнями на хорошій літературній мові.

skazkoterapiya_dlya_mladshih_shkolnikov_skazki  Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім;ї, дітей та молоді запрошує усіх бажаючих взяти участь у казкотерапії. Зустріч буде проводитись 11 серпня 2017 року о 16:00 у парку  ім. М. Чекмана.

  Даний проект буде запущений на постійній основі. Кожного тижня на базі ХМЦСССДМ усім бажаючим буде запропоновано групове заняття з казкотерапії. Заняття розраховане на 1-2 годин 1 раз в тиждень. У разі потреби батьки можуть звернутись до Центру з проханням проведення індивідуального заняття.

  Завдання казкотерапії: 

– виховувати у дітей почуття самоповаги і взаємоповаги;

– розвивати самосвідомість, навички спостереження і самоспостереження;

– навчити дітей розшифровувати закладені в казці знання про світ і системі взаємовідносин в ньому;

– навчити думати над неоднозначністю життєвих ситуацій;

– навчити усвідомлювати свої емоційні стани і мотиви поведінки.

  Казкотерапія для дітей не гарантує моментальний ефект. Іноді потрібна довга і кропітка робота, щоб впоратися з тією чи іншою проблемою. Тому, дорогі батьки, запасіться терпінням!

                                                     Ірина Омелянська, соціальний педагог ХМЦСССДМ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*