Цифровізуємо соціальну сферу. Цифровізуємо послугу усиновлення

305690998_458216149677725_2655296536258249347_nДіти – це наше майбутнє, і воно напряму залежить від виховання та щасливого дитинства. Тож з часом заклади інституційного догляду повинні піти у минуле, а на їх місце прийти родини, що усиновлять дітей або оформлять над ними опікунство.
Для цього наразі реалізується поетапна цифровізація послуги усиновлення, що має на меті зробити послугу більш зрозумілою та зручнішою для людини-заявника на порталі Дія. Цифровізація та осучаснення послуги за ініціативи Радниці-уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук (https://www.facebook.com/profile.php?id=100072443376686), здійснюється Мінсоцполітики разом з Міністерство цифрової трансформації України, UNICEF Ukraine та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.
👉 Етапи цифровізації послуги:
🔸 Перший етап – заява на попередню онлайн консультацію з усиновлення (вже впроваджено).
🔸 Другий етап – заява про взяття на облік кандидатів в усиновлювачі онлайн через портал Дія (зовсім скоро повідомимо про цю можливість)
🔸 Третій етап – заява на продовження строку дії висновку про можливість бути усиновлювачами (вже працюємо).
🔸 Четвертий етап – заява про зняття громадян України з обліку кандидатів в усиновлювачі.
🔸 П’ятий етап – заява про взяття громадян на облік потенційних прийомних батьків, батьків-вихователів.
🔸 Шостий етап – заява про взяття громадянина на облік потенційних опікунів, піклувальників.
Наразі перший етап вже реалізовано та є перші результати. З першого червня отримано онлайн заяв на первинну консультацію з усиновлення через портал Дія – 669. Здебільшого заявники обирають онлайн консультацію, адже не потрібно їхати на консультацію до відповідної районної служби у справах дітей. Тож 522 заявників отримали саме онлайн консультацію з усиновлення.
Кожна дитина повинна мати родину та щасливе дитинство. Цифровізуємо соціальну сферу крок за кроком!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*