Для цього наразі реалізується поетапна цифровізація послуги усиновлення, що має на меті зробити послугу більш зрозумілою та зручнішою для людини-заявника на порталі Дія. Цифровізація та осучаснення послуги за ініціативи Радниці-уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук (https://www.facebook.com/profile.php?id=100072443376686), здійснюється Мінсоцполітики разом з Міністерство цифрової трансформації України, UNICEF Ukraine та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Наразі перший етап вже реалізовано та є перші результати. З першого червня отримано онлайн заяв на первинну консультацію з усиновлення через портал Дія – 669. Здебільшого заявники обирають онлайн консультацію, адже не потрібно їхати на консультацію до відповідної районної служби у справах дітей. Тож 522 заявників отримали саме онлайн консультацію з усиновлення.
Кожна дитина повинна мати родину та щасливе дитинство. Цифровізуємо соціальну сферу крок за кроком!
![ℹ️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/2139.png)