«Чисте довкілля – здорова планета».

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

 Із цією метою 13 квітня в Хмельницькому національному університеті фахівцями із соціальної роботи Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід та конкурс плакатів  на екологічну тематику: «Чисте довкілля – здорова планета». Студенти були активними, та з зацікавленням поставилися до обговорення даної проблеми. Презентували своє відповідальне та глибоке бачення майбутнього нашої планети.

Кожна людина повинна усвідомлювати свою роль у намаганні зберегти планету, її багатства і ресурси для нащадків. Усталеність в екології вкрай важлива як для багатих, так і бідних. Люди дихають повітрям, споживають продукти, п’ють воду, що дарує природа. Тому потрібно зупинити її руйнування.

Світове суспільство закликає кожну людину не бути байдужою до навколишнього середовища і сприяти її захисту. День довкілля створений для того, щоб направити думки всіх, хто живе на нашій планеті на збереження рівноваги в природі, аби громадяни замислилися над тим, що вони спроможні зробити, аби екологія на Землі стала кращою.

Значення створення Дня довкілля полягає в тому, що навчає людей шанувати і берегти природу, бо іншої у них не буде.

pclAWEfc2X0 4ql9iizFJZI aU2fRcydb20 D7xuLzamreE

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*