Чи актуально?

1 (17)Сьогодні, коли відбуваються страшні речі, викликані війною, багато чого, що колись вважалося надзвичайно важливим, відходить на другий план. Наразі суспільство переключилося на інші проблеми, пов’язані з війною. Але здійснення профілактичної роботи все ж таки є необхідним.

Тому, спеціалісти Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за запрошенням адміністрації, зустрілися із студентами ВСП Кам’янець-Подільського фахового коледжу НР ЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут». Темою розмови стали шкідливі для здоров’я речі, які викликають залежність: тютюнопаління, алкоголь та інші психоактивіні речовини.2 (15)

Лякати смертністю від наслідків тютюнопаління – наразі не актуально. Але варто пам’ятати, що зараз більшість людей обирає «моду» на здоровий спосіб життя, спорт та красу організму.

Студенти-підлітки мали можливість ознайомитись із поняттям «співзалежність», статистичними даними щодо куріння, вживання алкоголю та інших легальних та нелегальних наркотичних речовин, правовими наслідками при зберіганні накротичних засобів тощо.

3 (7)Учасники активно взяли участь в діалозі, ділились своїми думками та розповідали про певні життєві приклади шкоди психоактивних речовин не тільки для здоров’я, а й для соціального оточення.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*