Чужого горя не буває!

viber image  Діти це наше життя! Діти – наше майбутнє! «Кращий спосіб зробити дітей хорошими — зробити їх щасливими» Оскар Уайльд. В Україні особи з обмеженими можливостями відносяться до таких категорій, які потребують додаткових гарантій і підтримки від держави. Особливо це стосується дітей.

  Всім дітям необхідна увага, допомога, підтримка як фінансова, так і психологічна, моральна, духовна.

  Керівництво Білогірської2 ОТГ в особі Поліщука В.В. разом із Білогірським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснили виїзд у 7 населених пунктів ОТГ з метою обстеження умов проживання дітей з особливими потребами. Під час спілкування з сім’ями, учасники виїзду цікавилась проблемами та станом здоров’я діток, дарували подарунки. Діти неабияк раділи та дякували гостям своїми посмішками та повними очима радості.

  Суспільство, тобто, ми – оточення, несемо відповідальність за їхню подальшу долю, великою мірою вона залежить і від нас, нашого ставлення до ближніх, до їх потреб, надій і прагнень. Організатори впевнені, що подібні виїзні зустрічі роблять крок до соціалізації таких дітей.

3 4 viber image1

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*