Щодо програми проведення заходу з регіональними центрами соціальних служб з питання розвитку сімейних форм виховання (за підтримки ЮНІСЕФ)

к2За ініціативи Мінсоцполітики, а також за підтримки ЮНІСЕФ, відбувся  дводенний захід, присвячений питанням навчання працівників центрів соціальних служб з питань підтримки кандидатів для сімейних форм виховання. У процесік4 передавання і засвоєння знань, уміння, досвіду взяли участь директорка Хмельницького обласного центру соціальних служб Тетяна Власюк та її заступниця – Наталія Мельник.

Посадовиці наголосили на актуальності заходу, який відбувся 25-26 травня цього року. Адже розвиток навчально-методичної роботи в системі впровадження соціальної роботи та надання соціальних послуг на сьогоднішній день в суспільстві вкрай важливий.

к5Не відходячи від теми, присутні розглядали стратегічне бачення Міністерства соціальної політики  України як центрального органу виконавчої влади в частині врегулювання питань, пов’язаних із розвитком сімейних форм виховання. Окремим питанням було – огляд міжнародного досвіду розвитку сімейних форм виховання та можливостей його впровадження в Україні. Приділили увагу законодавчій базі України з питань, пов’язаних із розвитком сімейних форм виховання.

В ході наради учасники познайомились з роботою Центру життєстійкості Департаменту соціального захисту Київської міської ради.

к1к3 к6

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*