Щодо профілактики неналежного виконання батьківських обов’язків

За інформацією Деражнянського ЦНСП

З метою попередження соціального сирітства, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги, протягом липня місяця фахівцями із соціальної роботи та психологом відділення соціальної роботи Деражнянського ЦНСП спільно із інспектором ювенальної превенції, дільничними інспектором поліції та спеціалістом служби дітей  відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку із неналежним виконанням батьківських обов’язків.

З батьками проведено бесіди щодо попередження неналежного виконання батьківських обов’язків, конфліктів у сім’ї та домашнього насильства. Надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, особливостей фізичного та емоційного розвитку дітей різного віку та їх потреби. Вкотре роз’яснено норми законодавства щодо неналежного виконання батьківських обов’язків. Особливу увагу приділено профілактиці зловживання алкоголем та  впливу алкоголізму батьків на формування особистості та поведінку дитини. 

Надано психологічну допомогу щодо аналізу проблеми, виявлення конфліктогенних зон, знаходження альтернативних шляхів виходу  із ситуацій та прийняття рішень.

IMG_1654IMG_1825IMG_1836 IMG_5754(1) IMG_5759

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*