Що потрібно знати про домашнє насильство

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг» 

Ізяславської міської ради

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 5 грудня 2022 року на базі Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області відбувся інформаційно-просвітницький захід з метою підвищення рівня поінформованості з питань домашнього насильства осіб, які перебувають на обліку центру Пробації.

Участь у заході взяли старший інспектор  Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Оксана Ставнійчук,  провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк,  юрист відділу «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Гонтарук, провідний фахівець профорієнтації Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Волинець.

Оксана Ставнійчук наголосила на тому, що особам, які перебувають на обліку Центру пробації, важливо бути обізнаними з питань домашнього насильства, адже вони знаходяться у «групі ризику» як такі, що можуть вчиняти насильство, особливо у стані алкогольного сп’яніння.

зображення_viber_2022-12-05_09-21-49-718

Зоя Гонтарук зауважила, що з періоду вторгнення російської федерації на територію України зросла кількість випадків домашнього насильства. Також вона надала детальну інформацію щодо спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству (терміновий заборонний припис стосовно кривдника, обмежувальний припис, взяття на профілактичний облік, направлення кривдника на проходження програми для кривдників).

Ольга Волинець надала інформацію про наявні актуальні вакансії на ринку праці  Ізяславської територіальної громади, роботу Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Присутні отримали соціально-рекламну продукцію з питань домашнього насильства, координат з отримання психологічної допомоги, допомоги постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з воєнними діями та збройним конфліктом.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*