![FB_IMG_1622825736434 (1)](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1622825736434-1-279x300.jpg)
Відзначення якого сприяє розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є кожен із нас!!!
Саме цій тематиці і було присвячене засідання клубу документального кіно #DocudaysUA “Правознавчий компас”, яке відбулося Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка.
У зустрічі прийняли участь Хмельницьке товариство молоді з інвалідністю “Перспектива”, спільно з його керівником Anatoliy Savchuk . З психологом Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Олександрівна Захожа відбулась бесіда з молоддю щодо раціонального використання ресурсів нашої планети, та проведено вікторину “Що я знаю про сміття та його сортування???”
![0-02-05-43868dc95d80c1a228236ff100bb52cdad1a21e4eda8f585f7d2a52293c63075_f1d25bad6465e543](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-05-43868dc95d80c1a228236ff100bb52cdad1a21e4eda8f585f7d2a52293c63075_f1d25bad6465e543-300x225.jpg)
Дякуємо Ольга Антонюк за можливість долучитись до майстер-класу із виготовлення сувенірів!!!