Ярмарок кар’єри

DSCN3407  30 березня 2018 року, в рамках місячника профорієнтації, Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у районному Ярмарку кар’єри для випускників Деражнянського центру професійної освіти, організованому службою зайнятості населення. На захід були запрошені представники виконавчої влади, соціальні партнери та роботодавці району.

DSCN3411  Войтюк О. Г., директору центру зайнятості ознайомив присутніх із станом ринку праці, розповів про онлайн-сервіси служби зайнятості та онлайн-платформи соціальних партнерів, акцентував увагу на послугах, які надає служба зайнятості для молоді. Про можливості професійної самореалізації та подальше професійне навчання у вищих навчальних закладах повідомила Коваль Г. А., заступник начальника управління агропромислового розвитку Деражнянської районної державної адміністрації. Представниками від роботодавців були: начальник відділу кадрів ТОВ „Санні фуд”, Булига В. В., заступник голови правління., приватні підприємці Фещук М. І., Нечай Г. В., вони розповіли про потребу в кадрах на їхніх підприємствах, можливості підвищення кваліфікації саме для молодих спеціалістів, можливості кар’єрного росту.

  Роль центру соціальних служб для сім”ї дітей та молоді у роботі з випускниками ПТНЗ розкрила Юрченко Т. В., фахівець із соціальної роботи. Особлива увага була приділена інформуванню про послуги центру для соціально незахищених категорій випускників закладу, а саме, особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Дуже активно пройшов міні-семінар з техніки пошуку роботи, який проводила Шак Л. П., провідний фахівець з питань профорієнтації надання соцпослуг Деражнянського ЦЗ. Випускники мали можливість повправлятися в написанні резюме, відбулася рольова гра „Співбесіда з роботодавцем” та  її обговорення.

Протягом всього заходу працювали довідково-консультаційні пункти.

  Відвідувачі профорієнтаційного заходу отримали інформаційні буклети центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби зайнятості, а також рекламну продукцію  навчальних закладів.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*