«Інтернет – користь чи прихована небезпека» до Всесвітнього дня безпечного інтернету

source url IMG-1222f5b4856fe3800b90e20f20566eec-V  Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Сьогодні електронною павутиною користується кожний п’ятий українець. У наш час сучасна молодь вільно володіє можливостями Інтернету та мобільних телефонів, а школярі, можливо, не розуміють, як без цього жив світ 20 років тому.

Скрипт обменника электронных валют exchangebox с инструкцией   Безумовно, Інтернет може бути не тільки безпечним, але й небезпечним. Надмірне перебування дітей за комп’ютером може призвести: до ізоляції сором’язливих дітей, відволікати їх від інших видів діяльності, таких як виконання домашньої роботи, заняття спортом, сон, спілкування з іншими дітьми.

source IMG-431613155d02a54b41263f98534a08e3-VIMG-e85abaae8c3fae5d444d6f1fe312c56a-V

http://telegra.ph/Skripty-dlya-sbora-bitkoinov-08-14   Саме з цією метою відбувся захід для учнів НВО № 5. В ході його проведення фахівці із соціальної роботи ІІ кваліфікаційної категорії міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обговорили з дітьми користь Всесвітньої мережі та негативний її вплив, адже дітям дуже важливо знати про правила безпечного користування мережею, методи та засоби уникнення загроз.

http://sport-centr.by/purple/vladivostok-kupit-zakladku-eyforetik-mefedron.html   Усі присутні були зацікавлені темою обговорення, переглянули презентацію, приймали активну участь в обговоренні та допомагали у проведенні заходу.

follow                                                            За інформацією Хмельницького міського Центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Cash-exchanger.com - обменный пункт Bitcoin, Etherium, WEX, QIWI, PerfectMoney, Сбербанк

Напишіть відгук

http://telegra.ph/Perevod-s-qiwi-na-wmr-08-13 Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

source url

http://brest.sbv-company.by/vile/tver-kupit-lsd.html *

https://cash-exchanger.com/ *