«Інтернет – користь чи прихована небезпека» до Всесвітнього дня безпечного інтернету

Купить закладки гашиш в Челябинске IMG-1222f5b4856fe3800b90e20f20566eec-V  Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Сьогодні електронною павутиною користується кожний п’ятий українець. У наш час сучасна молодь вільно володіє можливостями Інтернету та мобільних телефонів, а школярі, можливо, не розуміють, як без цього жив світ 20 років тому.

http://selalehaliyikama.net/account/orenburg-kupit-cocaine.html   Безумовно, Інтернет може бути не тільки безпечним, але й небезпечним. Надмірне перебування дітей за комп’ютером може призвести: до ізоляції сором’язливих дітей, відволікати їх від інших видів діяльності, таких як виконання домашньої роботи, заняття спортом, сон, спілкування з іншими дітьми.

http://taxi.designal.pro/unjust/spays-v-dmitrov.html IMG-431613155d02a54b41263f98534a08e3-VIMG-e85abaae8c3fae5d444d6f1fe312c56a-V

http://tejmart.com/undone/shishki-v-sherbinke.html   Саме з цією метою відбувся захід для учнів НВО № 5. В ході його проведення фахівці із соціальної роботи ІІ кваліфікаційної категорії міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обговорили з дітьми користь Всесвітньої мережі та негативний її вплив, адже дітям дуже важливо знати про правила безпечного користування мережею, методи та засоби уникнення загроз.

Купить Метамфетамин в Слюдянка   Усі присутні були зацікавлені темою обговорення, переглянули презентацію, приймали активну участь в обговоренні та допомагали у проведенні заходу.

follow site                                                            За інформацією Хмельницького міського Центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

source link

Напишіть відгук

follow link Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Семечки для прикормки

enter *

*