Інформація про державний заклад «Хмельницький обласний соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

  1. Рік заснування та засновник: створено розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 листопада 2005 року № 435/2005 відповідно до «Типового  положення про соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2005р №878. Після проведених ремонтних робіт гуртожиток розпочав роботу 12 серпня 2008 року.
  2. Керівник закладу: директор – Данилюк Віра Григорівна ( тел. 622695)
  3. Адреса: вул. Незалежності 1, смт Чорний Острів, Хмельницький район.
  4. Заклад розраховано на 12 осіб. Кількість посад згідно із затвердженим штатним розписом – 8 штатних одиниць.

  В гуртожиток направляються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  віком від 15 до 18 років, а також особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  віком від 18 до 23 років. Термін перебування в закладі від 6  місяців до 3 років.

  1. Основні завдання закладу – надання психологічних, соціально-педагогічних, юридичних та інформаційних послуг, формування позитивного ставлення до здорового способу життя, формування навичок до самостійного життя, налагодження родинних стосунків, оволодіння навичками самостійного ведення домашнього господарства та розподілу бюджету.
  2. Працівники закладу: сприяють працевлаштуванню, навчанню в навчальних закладах, навчанню нових спеціальностей через центр зайнятості, оформленню необхідних документів, організовують медичне обстеження, тощо. Проживаючим оформляється тимчасова реєстрація.
  3. Матеріально-технічна база: Загальна площа орендованого приміщення 244,4 кв.м. В закладі наявні: 4  кімнати для проживання, хол, кухня, пральня, душ, 2 внутрішні туалети, 1 кабінет – бухгалтерія .

  Протягом 2021 року у соціальному гуртожитку для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проживало 22 отримувача послуг: з них 11 – це діти – сироти  і  діти,  позбавлені  батьківського піклування, віком від 15 до 18 років та 11 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років соціальному центрі матері і дитини перебувало 30 осіб.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*