Свобода вибору

  IMG_20200911_144331_332 В Хмельницькій обласній науковій бібліотеці відбулося  онлайн – засідання кіноклубу Docudaus UA «Право в об’єктиві» за темою «Свобода вибору». У перегляді та обговоренні документального фільму із фондів колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudaus UA «Кава VS шашлики» режисера Дмитра Бурка  взяли участь користувачі бібліотек з багатьох районів нашої області, а також психолог ЦСССДМ Джал Антоніна та інші спікери, зокрема спеціалісти в галузі права.
Після перегляду учасники обговорили питання інертності та проблем українського суспільства; правової культури, відповідальності та правосвідомості виборця; дотримання законодавства; відповідальності за порушення вимог чинного законодавства під час виборів, а також законодавства в сфері захисту персональних даних; впливу біснесу на виборчий процес. Дискутували про низьку правову культуру, підкуп електорату. Ділилися власним досвідом участі в передвиборчих кампаніях.
Підсумок даного заходу наступний: вибір в будь-якій сфері життя – це завжди питання особистої відповідальності будь-якої людини. У виборі – головне сам вибір, дія і, бажано, усвідомлена. Для кращого усвідомлення необхідна ціль вибору, інформація про варіанти можливих дій та власне сам вибір бажаного.
Більше фото та деталей про захід можна отримати на сайті бібліотеки.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*