16 днів проти насильства

З 25 листопада по 10 грудня 2016 року в усіх регіонах України проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства». Проблема насильства є досить гострою як для багатьох країн світу, так і для України, зокрема. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

5 грудня 2016 року Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Ізяславським міжрайонним відділом кримінально – виконавчої інспекції організовано інформаційно – просвітницький захід для молоді, яка має умовний термін засудження. Метою проведеного заходу є підвищення рівня інформованості молоді, яка перебуває у конфлікті із законом, з проблем попередження виникнення випадків жорстокого поводження, насильства в сім’ях. Учасники заходу розширили свої знання як з питань захисту прав, так і відповідальності за порушення Закону України «Про попередження насильства в сім’ї, обговорено поняття агресії, конфлікту, насильства та відповідальності, яка настає за скоєння злочину.

В ході проведеного заходу увагу приділено також питанню профілактики соціально – небезпечних хвороб – туберкульозу, ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі.

sam_2419 sam_2424

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*