![244714877_4395064573947856_2970769180115231128_n](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/244714877_4395064573947856_2970769180115231128_n-300x200.jpg)
Голова комісії Володимир Юр’єв повідомив, що від територіальних громад області надійшли уточненні та доповнені списки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на соціально-квартирному обліку та обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Відтак посадовець запропонував переглянути кожен із варіантів окремо аби включити до списків з розподілом коштів державної субвенції наступних у черзі осіб.
За результатами голосування, членами комісії внесено зміни щодо уточнення регіонального загального списку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на соціально-квартирному обліку та обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, в порядку черговості взяття на відповідний облік та затвердили уточнений розподіл коштів субвенції між конкретними дітьми в порядку черговості.
![244738851_4395064477281199_6134518931891589144_n](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/244738851_4395064477281199_6134518931891589144_n-300x200.jpg)
Також, учасники доручили службі у справах дітей облдержадміністрації довести протокол засідання регіональної комісії до відома місцевих комісій, для співфінансування придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Нагадаємо, що цього року для Хмельниччини виділено 28,7 млн грн з метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, виділено три вікових категорії осіб, які можуть претендувати на отримання коштів цієї субвенції: 16-23 роки, 23-35 років та старші за 35 років.