- Акції з масової роздачі грошей, гаджетів, автомобілів і безкоштовних компанії з відомим іменем не влаштовують. Таку інформацію завжди потрібно перевіряти на офіційних сайтах.
- Не здійснюйте перехід на власний акаунт у месенджерах з невідомих сайтів та не поширюйте непідтверджену інформацію з активними посиланнями.
- Шахраї діють, базуючись на відчуттях жертви, що все потрібно робити швидко. У поспіху багато людей піддаються емоціям, не помічаючи, що не одержують, а втрачають.
- Періодично перевіряйте листування дітей у соціальних мережах, пояснюйте необхідність бути пильними та радитися з батьками про участь у будь-яких акціях та лотереях.
Архів за 25.01.2021
АНТИПСИХОКОВІДНЕ ЩЕПЛЕННЯ
Навчання кандидатів у патронатні вихователі
Популярні
22 січня 2021 року кандидати у патронатні вихователі разом із своїми помічниками з Хмельницької та Львівської областей продовжили навчання за Програмою підготовки патронатних вихователів, затвердженою наказом Мінсоцполітики.
Програма передбачає 12 тренінгових занять, у тому числі 1 – за місцем проживання патронатних вихователів, 2 – навчання представників міждисциплінарних команд підтримки послуги з патронату над дитиною, що відбуватимуться в громадах.
Заняття №5 «Підтримка зв’язків дитини з власною родиною» проведено в режимі онлайн. Тренінг проводили національні тренери з питань підготовки патронатних вихователів: Ірина Королець – директор «Центру психологічних та освітніх послуг «Моя пташка»» м. Львів та Людмила Терпяк – практичний психолог вищої категорії відділу методичного забезпечення та навчальних заходів Хмельницького обласного центру соціальних служб.
Мета заняття – формування компетентностей кандидатів у патронатні вихователі щодо роботи з дитиною у контексті її реінтеграції в біологічну сім’ю. Учасники в інтерактивній формі:
- розглянули важливість родинних та сімейних зв’язків для людини, в.т.ч., дитини;
- обговорили можливі форми роботи з біологічною родиною;
- підготували кандидатів у патронатні вихователі до організації зустрічей дитини із біологічними батьками чи родичами;
- сформували практичні навички роботи з дитиною до, під час та після зустрічей з біологічними батьками чи родичами;
- визначили випадки, коли підтримування зв’язків з біологічною родиною дитини неможливо;
- виконали практичні вправи з метою використання концепції сильних сторін та позитивного підходу в роботі із біологічною родиною.
По завершенню тренінгу кандидати у патронатні вихователі та їх помічники окреслили вміння та навички, якими вони мають володіти та визначили нові для себе компетентності.
Навчання буде продовжено наступного тижня.