Архів за 12.01.2022
Що робити, якщо ви не в змозі встати з ліжка вранці
- позіхнути та гарно потягнутись;
- подумати про близьких людей, події чи місця, де були щасливі;
- злегка помасажувати потилицю, скроні, брови та долоні для кращого кровопостачання;
- сісти на ліжку та випити стакан води (краще приготувати з вечора);
- розкрити гардини чи придбати нічник, на якому освітлення посилюється поступово;
- прослухати приємну музику чи пташиний спів;
- помріяти про щось особисто-приємне;
- посміхнутись.
Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує:
Чинним законодавством передбачено, що кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право отримати державну допомогу при її народженні. Держава надає підтримку, але і залишає за собою право перевіряти цільове використання цих грошей.
Протягом дев’яти місяців 2021 року до міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від Департаменту соціального захисту населення поступило 757 повідомлень про призначення державної допомоги при народженні дитини.
Спеціалістами Центру проведено вибіркові перевірки у 659 сім’ях, що складає 87% від загальної кількості повідомлень. До Департаменту соціального захисту населення подано пропозицію щодо припинення виплати допомоги одній сім’ї.
Отже, якщо ви подали заяву про надання допомоги від держави, будьте готові до того, що вас можуть перевірити. Не варто перешкоджати здійсненню перевірки: інформація буде подана до Департаменту соціального захисту населення, і як результат – вас очікує припинення виплат зазначеної допомоги.
Тому Центр доводить до відома усіх, хто отримав допомогу при народженні дитини чи буде отримувати:
- Будьте готові до того, що до вас прийде працівник Центру здійснити контроль за цільовим використанням коштів.
- У випадку, якщо ви будете перешкоджати здійсненню перевірки – інформація буде подана до Департаменту соціального захисту населення, і як результат – вас очікує припинення виплат вищезазначеної допомоги.
- Спеціалісти Центру виконують свої посадові обов’язки, тому просимо з розумінням поставитись до перевірки.
За більш детальною інформацією щодо здійснення перевірок звертатися до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Шевченка, буд. 26, ІІІ поверх).
Основні форми документування соціальної роботи
Популярні
Сьогодні,12 січня 2022 року відбулись перші у цьому році щотижневі навчання на ZOOM платформі для надавачів послуг територіальних громад області. Розпочала навчальний цикл директорка Хмельницького обласного центру соціальних служб Тетяна Власюк.
За її словами, соціальна робота вимагає усвідомленого вибору, ґрунтовної підготовки і постійного вдосконалення спеціалістів у цій галузі. Тут потрібно вести мову про формування компетентності фахівця, який повинен об’єднувати знання, уміння й навички у виконанні певних завдань . Однією із нагальних проблем працівників соціальної сфери є оформлення документації та звітності.
Навчання проводили заступник директора Хмельницького обласного центру соціальних служб Наталія Мельник та начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи та навчальних заходів Наталія Гонта.
Як зазначила заступник директора Хмельницького обласного центру соціальних служб Наталія Мельник, вибір теми даного навчання став аналіз річного звіту з надання соціальних послуг в територіальних громадах області.
Під час навчання розглянуто форми основних журналів, які необхідно вести надавачу соціальних послуг, основне наповнення справ соціального супроводу та догляду вдома.
Звертаючись до слухачів Наталія Гонта наголосила, що якісне та вчасне заповнення журналів допоможе у систематизації планування надання соціальних послуг та підготовки звітних матеріалів.
Участь у навчанні взяли 70 осіб .
За підсумками навчання відбулось коротке опитування слухачів у користі навчання та пропозиції від слухачів щодо тем навчань у 2022 році.