Архів за місяць: Вересень 2022
Міністерство соціальної політики України
Популярні
Міністерство соціальної політики України
Популярні
Засідання координаційної ради
27 вересня 2022 року в приміщенні Полонської міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
До порядку денного було включено три питання:
- Виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми».
- Про стан роботи з сім’ями, що проживають на території Полонської ОТГ, в яких виявлено факт вчинення домашнього насильства або існує загроза його вчинення
- Про надання безоплатної вторинної правової допомоги пільговим категоріям населення.
Усі питання розглянуті та задоволені.
На Хмельниччині розпочалися тренінгові навчання за підтримки Уряду Канади
Популярні
В умовах сьогодення від стійкого психологічного стану кожного громадянина залежить психологічний клімат в цілому. Наша область серед небагатьох в Україні має можливість поширити інноваційну програму, розроблену ВООЗ серед тих спеціалістів, які працюють з людьми.
Захід відбувається за підтримки проекту Ініціатива з захисту прав дитини та розвитку соціальних послуг, проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який впроваджується Alinea International за підтримки Уряду Канади. Учасники пройшли курс «Самодопомога Плюс» [Self-Help Plus] (SH+), який був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як груповий курс управління стресом.
Тренінгові навчання проводять сертифіковані тренера Хмельницького обласного центру соціальних служб: заступник директора Наталія Мельник, психолог Юлія Воробієвська та фахівець з соціальної роботи Ірина Конопко.
В роботі курсу взяла участь директор обласного центру соціальних служб Тетяна Власюк.
Психологічне здоров’я громадян, особливо в умовах сьогодення, є важливим аспектом моральної стійкості усього суспільства.
У майбутньому отримані знання та навички під час цього чотирьохденного навчання будуть поширені та застосовані на практиці спеціалістами у своїх громадах.
Участь у груповому курсі взяло 25 спеціалістів з Волочиської, Нетішинської, Деражнянської, Дунаєвецької, Городоцької, Кам’янець-Подільської, Старосинявської, Летичівської, Шепетівської, Розсошанської, Теофіпольської, Хмельницької територіальних громад.
Форми та структури булінгу
Кожна людина, яка живе в соціумі може стикнутися із фізичним чи психологічним насильством щодо себе. Особливо це твердження є актуальним у стосунках між дітьми шкільного віку та молоді. Акти такого насильства хоча і можуть подекуди мати легку форму, однак, через незрілість та нестабільність дитячої психіки, здатні завдати серйозної шкоди психологічному здоров’ю людини, а найстрашнішим наслідком булінгу може стати самогубство. Саме тому фахівцем із соціальної роботи І кваліфікаційної категорії Хмельницького міського центру соціальних служб проведено виховну годину із учнями 5 класу СЗОШ №8, метою якої було виявлення фактів булінгу серед учнівського колективу, ознайомлення учнів з поняттям, Кожна людина, яка живе в соціумі може стикнутися із фізичним чи психологічним насильством щодо себе. Особливо це твердження є актуальним у стосунках між дітьми шкільного віку та молоді. Акти такого насильства хоча і можуть подекуди мати легку форму, однак, через незрілість та нестабільність дитячої психіки, здатні завдати серйозної шкоди психологічному здоров’ю людини, а найстрашнішим наслідком булінгу може стати самогубство. Саме тому фахівцем із соціальної роботи І кваліфікаційної категорії Хмельницького міського центру соціальних служб проведено виховну годину із учнями 5 класу СЗОШ №8, метою якої було виявлення фактів булінгу серед учнівського колективу, ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу, виховати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвиток навичок протидії соціальному тискові, розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації та формування навичок відповідальної та безпечної поведінки., виховати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвиток навичок протидії соціальному тискові, розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації та формування навичок відповідальної та безпечної поведінки.
Навички керування емоційними
Розпочались навчання в рамках реалізації проету
Популярні
Сьогодні розпочався перший етап 4-х денних онлайн навчань тренерів в рамках реалізації проєкту Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) „Моніторинг та забезпечення потреб дітей в умовах війни” та МБО „Партнерство „Кожній дитині”, переможця конкурсного відбору, а саме соціального менеджера відділу методичного забезпечення соціальної роботи та навчальних заходів Хмельницького обласного центру соціальних служб Тетяни Яцух, яка буде здійснювати підготовку кандидатів у прийомні батьки, батьки вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі за варіативною модульною програмою.
Другий етап буде впроваджуватись з 28 вересня по 1 жовтня та буде проходити очно в Львівський області у місті Пустомити.
#CiACMonitoringProject
#МоніторингПотреб
#ПартнерствоКожнійДитині
Куди звернутись у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, перші кроки.
Популярні
Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу, що ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ — ЦЕ СУЧАСНЕ РАБСТВО!
Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.
Якщо:
Вас силою примушували працювати;
Вам не виплатили обіцяної заробітної плати;
у Вас відібрали паспорт чи інші документи;
Вас насильно утримували, контролювали;
Вам погрожували, шантажували;
Вас змушували до жебрацтва;
Вас втягнули у проституцію, порнобізнес;
Ви стикнулись з обманом, насильством
ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ.
В такому випадку необхідно звернутися за місцем перебування до місцевої держадміністрації та правоохоронних органів або зателефонувати на цілодобову „гарячу лінію” за телефонним номером 15-47.
Національна соціальна сервісна служба України опікується питанням запобігання та протидії торгівлі людьми: приймає рішення про встановлення / відмову у встановленні, продовження / відмову у продовженні, позбавлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми; проводить аналіз діяльності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми; координує та контролює діяльність закладів, що надають допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми, в тому числі направляє до закладу осіб, які постраждали від торгівлі людьми за кордоном та повертаються в Україну, в разі необхідності надання їм тимчасового притулку; проводить заходи, спрямовані на усунення передумов торгівлі людьми.