За інформацією Хмельницького міського центру соціальних служб
Це питання стало головним під час зустрічі психолога Хмельницького міського центру соціальних служб та учннів 8-9 класів НВО/5 міста Хмельницький.![3](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-150x150.jpeg)
![3](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-150x150.jpeg)
Адже у нашому суспільстві новини та розмови про насильство, а особливо домашнє, часто зводяться до виправдання самого насильства, що в майбутньому стає надзвичайно шкідливою установкою. Це твердження значно погіршує становище постраждалих, заважає їм звертатися по допомогу та отримати її.