21 червня – День батька

До дня батькаХто може без втоми носити малюка на плечах? Хто майстер на всі руки, хто відповість на будь-які питання, навчить їздити на велосипеді і роликах та змайструє лук зі стрілами? Звичайно ж тато і тільки тато!

Тато для дитини не просто рідна людина, наділена тими чи іншими рисами, а зразок чоловіка, символ мужності і чоловічого начала. Завдяки тій символічній функції, яку він виконує, батько допомагає дитині скласти уявлення про себе саму і про оточуючий світ.

Для дитини батько майже «божество». У її очах він всемогутній і невразливий, він може все: відповісти на всі питання, вирішити будь-які проблеми. Він головний друг і порадник.

А для самого чоловіка стати батьком – це найголовніша подія життя. І до того ж ніщо не змінює життя чоловіка настільки ж, як батьківство.

Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вітає всіх батьків-чоловіків з Днем батька. Бажаємо Вам бути результативними і щасливими у Вашому батьківстві! 

Довідка: Цьогоріч Україна лише вдруге буде відзначати День батька. Свято припадає на 21 червня. У Кабінеті Міністрів, засновуючи нове свято, пояснили, що реалізація нормативного акта сприятиме забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства та підвищенню статусу чоловіка як батька у процесі виховання дітей.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*