29 квітня розпочалася серія навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19»

вебiнар  Це навчальні вебінари Міністерства соціальної політики спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та Міжнародною громадською організацією «Міжнародний центр розвитку і лідерства».

  Захід відбувся за участі Міністра соціальної політики Марини Лазебної та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

  Вступний вебінар серії на тему «Забезпечення захисту дітей в умовах карантину» прослухали спеціалісти Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  З доповідями перед учасниками виступили Генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг  та захисту прав дітей Міністертва соціальної політики Руслан Колбаса, заступник директора Партнерства «Кожній дитині» Зінаїда Кияниця, програмний директор Міжнародного центру розвитку і лідерства Дар’я Палатна.

  Для працівників Кам’янець-Подільського міського Центру важливими для практичної роботи стали питання надання соціальних послуг, у т.ч. соціального супроводу сім’ї в умовах карантину, процес моніторингу ймовірних ризиків для життя і здоров’я дітей, як захистити себе під час відвідування сімей та ін.

мiнiстркаобговорення

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*