3 травня в приміщенні театру ім. Старицького у м. Хмельницькому відбувся Хмельницький обласний Форум сім’ї

  3 травня в приміщенні театру ім. Старицького у м. Хмельницькому відбувся Хмельницький обласний Форум сім’ї.

  Мета Форуму – привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників влади, церкви і громадськості задля захисту цінностей української родини та формування державної сімейної політики, заснованої на українських сімейних традиційних цінностях.

  У рамках Форуму сім’ї відбулось панельна дискусія: «Українська сім’я”,  круглий стіл: «Сімейна політика – перспективи реалізації», майстер-класи: «Особливості статевого виховання дітей та підлітків в сім’ї. Як захистити дітей від сексуалізації», «Чого найбільше потребує ваша дитина?», «Освітні програми як інструмент формування здорових уявлень про сім’ю» та праця в районних робочих групах.
IMG-c5d7a796477eb10d33c9f0edef34c251-V  Учасники Форуму: директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді психолог обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Власюк Т.М., директор обласного центру матері і дитини Кисіль Любов Вікторівна, спеціалісти ХОЦСССДМ Тетяна Длугашевська та Людмила Терпяк внесли доповнення до резолюції Форуму пункт, який рекомендує головам об’єднаних територіальних громад збереження (створення) структур, які здійснюють роботу з сім’ями, дітьми та молоддю.

  Найближчим часом Форуми сім’ї відбудуться у кожному районному центрі Хмельницької області.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*