31 травня в м. Кам’янці-Подільському відбулася група взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб

ГВП 2Зустріч організували та провели спеціалісти Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Це була перша зустріч людей, які прибули у наше місто в 2014 та тих, хто вимушений був покинути свої домівки вже цього року.

діти 1Ідея зібрати переселенців, які вже тривалий час проживають в нашому місті та стали справжніми кам’янчанами із тими, кому наразі не зовсім легко адаптуватися до нового місця проживання, впоратися з емоційними проблемами, виникла вже досить давно. Адже мета групи взаємопідтримки: допомога кожного учасника групи самому собі, перебуваючи в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню й аналізу нових навичок та вмінь тощо. 

діти 4Під час зустрічі учасники познайомились один з одним, поділились своїми думками та проблемами, отримали відповіді на запитання, а також найголовніше – стали необхідним ресурсом досвіду та знань для інших учасників. Саме тут зав’язались нові знайомства, кожен з учасників отримав змогу знайти ту споріднену душу, життєва історія якої дуже схожа на його.

В той час як батьки займалися вирішенням дорослих проблем, їх діти мали можливість взяти участь у майстер-класі по виготовленню ляльки-мотанки, на який  спеціалісти Центру запросили майстринь ГО «Жіноча сотня». Діти виготовили обереги для наших воїнів-захисників та для себе, як згадку про зустріч.

У кожну ляльку дітки вклали частинку свого серця, доброти та старанності, з якою вони працювали над цими витворами, а головне – у кожного з них є велике бажання, щоб якнайшвидше  настав мир.майстрині

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Усіх, хто бажає взяти участь у групах взаємопідтримки, просимо звертатись до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по вул. Шевченка, 26, ІІІ поверх, тел. (03849)91429. Також, оголошення про наступну групу будуть публікуватися на сторінці Центру у ФБ https://www.facebook.com/kpmcsssdm та у телеграм-каналі «ВПО Кам’янець-Подільський».

Світлини дорослих та дітей надано за згоди.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*