7 квітня – Всесвітній день здоров’я!

1«Доброго здоров’я! Будьте здорові! Здоров’я Вам!» – на сьогоднішній день це, мабуть, найкращі та найбажаніші побажання.

Саме сьогодні, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

Здоров’я людини – цікаве й складне явище. Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні, роботі. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль. Тому справедливі є слова: «Ваше здоров’я у ваших руках». Люди давно переконалися, що на здоров’я впливає безліч чинників, і найголовніший з них – це спосіб життя, а здоровий спосіб життя, в свою чергу, закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває його потенційні можливості. І саме наразі, у період пандемії, ми маємо пам’ятати, що краще попередити виникнення захворювання, аніж боротися з наслідками.

Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бажає усім залишатися здоровими, дбати про своє здоров’я та дотримуватись карантинних обмежень.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*