7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка об’єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце.

         В рамках Всесвітнього дня здоров’я на території оглядового майданчика  біля кінотеатру ім. Шевченка Хмельницьким міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління молоді та спорту відбулась загальноміська  “Руханка” за здоровий спосіб життя під гаслом «Здорове покоління – здорова нація», яка викликала сотні усмішок.  Учасниками флеш-мобу  були студенти вищих навчальних закладів, вищих професійних училищ, коледжів, учні загальноосвітніх шкіл, представники дитячо-спортивних шкіл № 1, № 2, № 3. Учасники заходу випромінюючи енергію, заряджали усіх позитивом. Родзинкою заходу був виступ дитячого танцювального колективу «Спалах». Після закінчення виступів колективів відбулась загальна зарядка-руханка для усіх присутніх і хоч сонечко не надто зігрівало своїм теплом, однак захід пройшов у піднесеному весняному теплому настрої.

            По завершенні директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді М.Любецька усім учасникам вручила Грамоти управління молоді  та спорту за активну участь в заході «Здорове покоління – здорова нація» в рамках Всесвітнього дня здоров’я та проведення  Всеукраїнської «Руханки за здоровий спосіб життя» та побажала всім його надійного зберігання.

IMG_20170412_153943

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*