Cемінар-навчання для фахівців із соціальної роботи

watch IMG-2697dd26051237a548b117c7bd2336e4-V  26 жовтня 2018 року директором Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи, які працюють з найуразливішими категоріями населення, що проживають на території району, Красилівської та Антонінської об’єднаних територіальних громад з метою надання на рівні громади якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах та ознайомлення з новими вимогами Мінсоцполітики.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки IMG-0c261ccb5a2ba9f02fc20628a78fbcb1-V  У ході семінару фахівці отримали методичні рекомендації щодо роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщеними особами, сім’ями, в яких виховуються діти-інваліди та діти-сироти.

follow url   Осоливу увагу приділено методам та формам роботи, які можна застосовувати в процесі популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей, молоді та в сімейному середовищі.

source url   Крім того, для фахівців із соціальної роботи проведено практикум щодо впровадження форми обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.

here   Наприкінці навчання фахівці змогли обмінятись своїм досвідом практичного вирішення проблем, які виникають під час роботи.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки

source site

Напишіть відгук

follow site Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*