Виїзна акція соціальних партнерів міста Кам’янця-Подільського

source url На виконання Розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 27.04.2016 № 203/2016-р «Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо 2016» 28 липня 2016 року в дитячому оздоровчому таборі «Дністровська чайка» відбулась спільна виїзна акція міського центру зайнятості, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділення Клініки, дружньої до молоді.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Робота виїзної бригади передбачала здійснення превентивної роботи з дітьми за різними напрямками.

https://samuraistuffshop.com/karpinsk.html Так, спеціаліст центру зайнятості, Леся Нечитайло розповіла дітям про те, як потрібно правильно обирати майбутню професію.

https://chemistcheerful.com Провідний спеціаліст Центру соціальних служб, Віталій Поліщук та  спеціалісти відділення Клініки дружньої до молоді – лікар уролог, Ігор Бондар та лікар акушер-гінеколог, Руслана Корчиста  в цей час працювали з старшими дітьми. Темою їх бесіди було відповідальне ставлення до власного здоров’я та особливості стосунків між дівчатками та хлопчиками «Дружба. Закоханість та кохання».

https://superstmens.com/talgar.html Діти, що відпочивали в таборі, активно приймали участь у заходах та задавали чимало запитань.

here Подібна практика спільних виїзних акцій вже стала гарною традицією та відбувається щоліта в рамках угод про співпрацю та планів спільних заходів між організаціями.

https://rtdrugs.com Учасники акції переконані, що саме завдяки спільній взаємодії та проведеним заходам можна запобігти багатьом проблемам соціального характеру та навчити майбутнє покоління відповідально ставитись до власного майбутнього.

see url фото_3 фото_1 фото_2

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*