Всесвітній день боротьби з ВІЛ\СНІД

follow Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. 

source У цей день, фахівці Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали ВПУ №8 де взяли участь у проведені заходу щодо інформування молоді з даної проблеми. Студентам під час бесіди розповідали про шляхи передачі хвороби, де проводиться діагностика ВІЛ\СНІД у нас в місті та області, заходи профілактики та статистичні дані. Також фахівці розповсюдили серед аудиторії тематичні матеріали та презервативи. Захід відбувся у жвавому обговорені, студенти задавали питання, які їх цікавили і дійшли до висновку що основною умовою не захворіти є їхня поведінка.

https://superstmens.com knusnk8lsf0 ssr-okgyauyiyj5jx08tgc

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*