Хмельницький міський центр соціальних служб продовжує інформувати мешканців Хмельницької міської територіальної громади у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.
01 грудня 2022 року мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства в сім’ї, насильства за ознакою статі проведено вуличне консультування з метою розповсюдження інформації про форми домашнього насильства, заходи власної безпеки у разі його вчинення. Залишено інформаційні матеріали у Пункті незламності, Штабі допомоги вимушеним переселенцям та Хмельницькому базовому фаховому медичному коледжі.
![78DDBE98-C7DA-44DD-92C9-73B30719FD12](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/78DDBE98-C7DA-44DD-92C9-73B30719FD12-225x300.jpeg)