Відкриття Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Відбувся круглий стіл до відкриття Консультаційного центру Уповноважен20221212_083429ого Верховної Ради України з прав людини в місті Хмельницький.

У заході взяла участь Тетяна Яцух, соціальний менеджер Хмельницького обласного центру соціальних служб. Як відомо, метою створення Консультаційного центру є забезпечення доступу громадян до консультацій з питань можливих шляхів розшуку, повернення дитини або сімей з дітьми  на підконтрольну Уряду України територію, отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану, його легалізації, у разі отримання на непідконтрольній території, встановлення контакту з дитиною, яку було вивезено одним із батьків за кордон, вирішення соціальних та юридичних питань, подання відповідних звернень та підтримки у їх розгляді…

Окремим питанням слід виділити  онлайн-Платформу «Діти війни». Вона створена для консультування громадян, які розшукують дітей або, наприклад, щодо втрачених дитиною документів, повернення переміщених, депортованих дітей/родин з тимчасово окупованої території на територію, підконтрольну Україні, з території російської федерації та білорусії.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*