День довкілля

В рамках дня довкілля 14.04.2016 року  Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі студентами Хмельницького Національного Університету провели захід «Чисте довкілля – здорова планета» та конкурс плакатів на екологічну тематику.

     Всесвітній день довкілля — це подія з різноманітними акціями по всій Землі. Саме в цей день людство дедалі більше усвідомлює, що життя на планеті перебуває в небезпеці, проблема забруднення навколишнього середовища набула глобального характеру. У її розв’язанні беруть участь державні, суспільні, а також міжнародні організації.

          Приємно відзначити що студентська молодь усвідомлює, що саме життя на планеті перебуває в небезпеці. Студенти університету підготували плакати та презентації про вирішення проблем забруднення навколишнього середовища. В усьому світі поступово зростає усвідомлення того, що, руйнуючи навколишнє середовище, суспільство нищить своє майбутнє. На захист довкілля піднімають свій голос тисячі людей: на різних континентах, різного віку, різної професійної підготовки.

          Ми прагнемо, щоб в Україні нова екологічна свідомість стала невід’ємною частиною свідомості громадян нашої держави, щоб усі відчували свою причетність до справи збереження довкілля.

DSC02489 DSC02487

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*