«Допоможи ближньому»

З 12 по 19 січня 2016 року в м. Славуті на площі біля Будинку рад проходила благодійна акція «Допоможи ближньому», ініціаторами якої виступили міський голова В. Б. Сидор та Славутський міський благодійний фонд «Любов».

Організаторами та учасниками проведення цієї доброї справи виступили міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі з в. о. директора О. З. Максимчук та територіальний центр соціального обслуговування, директором якого є Паламарчук М. Ф. Активну участь у проведенні цього заходу прийняли Славутське ЖКО, управління освіти та відділи виконавчого комітету міської ради.

Здійснення акції було б неможливим без допомоги спонсорів та меценатів, які з радістю підтримали цей благородний почин. Це Черняк Д. М. і Максимчук П. П. – засновники приватного підприємства «Сансервіс», Дубіна М. І. – генеральний директор ВАТ «Славутський солодовий завод» та Панчук І. Д. – директор ВАТ «Славутський хлібозавод».

Метою проведення акції «Допоможи ближньому» було об’єднання громадських організацій та релігійних конфесій, усієї громади міста навколо доброї справи для вирішення проблем жителів міста, які опинилися в кризовому стані. Основним завданням цієї акції було не тільки обігріти та нагодувати нужденних, але достукатись до їхніх сердець і показати шляхи подолання та виходу із складних життєвих обставин.

Створили радісну духовну атмосферу учасникам акції прихожани костьолу Святої Дороти , християнські церкви «Благодать» та «Перемога», і реабілітаційний центр «Відродження» м. Шепетівка.

В перший день всім учасникам акції прийшовся до смаку козацький куліш, приготовлений за спеціальним рецептом, який попробували більше 200 жителів міста. Люди були вдячні за таке Різдвяне свято.

За весь період проведення акції діяв пункт обігріву, який щоденно відвідували 20 осіб, і яким надавалися гарячі страви, печиво, булочки і гарячий чай.

На цей час 6 осіб цієї категорії пройшли медичний огляд та готуються до відправки в реабілітаційні центри для проходження реабілітації від алкогольної залежності. Їм надана гуманітарна допомога одягом та взуттям.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*