Завершено навчання для кандидатів у наставників!

watch

Белая Холуница купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. IMG-4a17b48f23db6e7380edd930b329505a-V  На базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 18 травня 2018 року завершено навчання кандидатів у наставники. Навчання проводили у формі тренінгу. Тренер: Мельник Наталія Валентинівна – заступник директора-начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

https://domsbitshop.com/obninsk.html   У навчанні взяло участь 7 кандидатів у наставники з Кам’янець-Подільського та Деражнянського районів.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки   На завершення навчання кандидатів у наставники отримали довідки про курс проходження наставництва.

click   Наставництво – це процес, коли одна людина пропонує іншій допомогу, підтримку, особисті поради з метою сприяння в її навчанні, розвитку (в даному випадку – дитини-сироти).

follow link   Головна мета наставництва – підготовка дитини, яка проживає у закладі інституційного догляду до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.

https://gooddrugs.vip

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*