![0-02-0a-38e04c5028789821d7e55cceef5292ddf16ac06ec90ba6bfc891afe3adbebf2f_7520586484fe58f8](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-38e04c5028789821d7e55cceef5292ddf16ac06ec90ba6bfc891afe3adbebf2f_7520586484fe58f8-286x300.jpg)
![0-02-05-e4f48c22b4005e0d195006abe130b3844c38cfbfd56982c277a7b1c66b366c0b_44e5e39939b0d5db](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-05-e4f48c22b4005e0d195006abe130b3844c38cfbfd56982c277a7b1c66b366c0b_44e5e39939b0d5db-286x300.jpg)
Одним із визначальних аспектів ефективної спортивної діяльності, є внутрішній позитивний клімат в середині команди . Тому на запрошення ДЮШС 1, провідний психолог Коцюк Олександра Хмельницького міського Центру провела тренінг на згуртованість спортивної команди . Оскільки функціональна сумісність та згуртованість команди впливає не лише на процес тренування чи змагань, а й на всі відносини між спортсменами, в тому числі й на результативність команди.