З метою забезпечення первинної профілактики ВІЛ-інфекції, ІПСШ(інфекції, що передаються статевим шляхом), проявам насильства та булінгу серед учнівської молоді 05 грудня 2019р. фахівцем Ізяславського РЦСССДМ був проведений інформаційно – просвітницький захід «Зроби вірний вибір!» з учнями 8 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
![зображення_viber_2019-12-05_16-13-45](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/зображення_viber_2019-12-05_16-13-45-224x300.jpg)
В ході заходу учні отримали інформаційні матеріали у вигляді буклетів та тематичних пам’яток.