Кам’янець став ближчим до статусу молодіжної столиці України

групова  16 лютого команда із Кам’янця-Подільского захищала місто у кінцевому етапі національного конкурсу «Молодіжна столиця України». І хоч перше місце залишилося не за нами, кам’янчани впевнені – участь у проекті вже стала перемогою для міста, а вихід у фінал – це наступний крок до досягнення мети.

  Учора, в прес-центрі міської ради, було підсумовано участь в конкурсі, проаналізовано всі використані можливості і 5незадіяні ресурси. Заступник міського голови Вадим Савчук, заступник завідувача відділу молоді та спору Лілія Шкира та регіональний координатор конкурсу «Молодіжна столиця України» в Хмельницькій області МСУ Олександр Марчук поділилися емоціями, враженнями від захисту міста перед членами Наглядової ради конкурсу.

подяка  Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно долучився до складання заявки для участі у національному конкурсі «Молодіжна столиця України». Інформацію Центру було включено у один з трьох вимірів заявки – соціо-економічний. Тут було розміщено інформацію про Програми та заходи Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ: реалізацію Програми адаптації до самостійного життя осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – студентів з особливими потребами, заняття для вагітних жінок та членів їх сімей у Перинатальному центрі, інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на правову освіту молоді, реалізацію програми Практична підготовка майбутніх фахівців соціальної сфери для подальшого здійснення професійної та волонтерської діяльності, сприяння інтеграції молоді з числа внутрішньо переміщених осіб та інш.

  За представлення нашого міста на національному рівні в такому серйозному конкурсі Вадим Савчук наприкінці зустрічі від імені міського голови вручив всім активним учасникам нагороди.

6 7

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*