Одним із пріоритетних напрямів роботи Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є здійснення соціального супроводу сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Підтвердженням правильно організованої роботи та систематичного, індивідуального підходу до кожної родини є завершення соціального супроводу із позитивним результатом.

Так, в ході засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Ізяславській райдержадміністрації, яке відбулось 21 січня 2016 року, було прийнято рішення про припинення соціального супроводу 5-ти сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході здійснення соціального супроводу спеціалістами Ізяславського РЦСССДМ проводилась робота щодо недопущення неналежного виконання батьківських обов’язків та відповідальності за невиконання батьківських обов’язків; обговорювались питання щодо шляхів подолання сім’ями складних життєвих обставин, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання, ведення здорового способу життя; міри покарання за вчинення насильства в сім’ї та здійснення правопорушень тощо.

Завдяки сприянню Ізяславського РЦСССДМ організовано медичне обстеження дітей однієї родини в Хмельницькій психіатричній лікарні, в результаті чого визнано інвалідність дитини та оформлюється державна соціальна допомога на хлопчика. Також всім родинам надано сприяння в оформленні державної соціальної допомоги малозабезпеченим та сім’ям з дітьми.

Завдяки проведеній мотиваційній роботі щодо припинення вживання алкогольних напоїв 2 особи (чоловік та дружина) пройшли лікування у Хмельницькому обласному наркодиспансері.

Всі дітки із сімей, що перебували під соціальним супроводом, охоплені обласною благодійною акцією «Ялинка бажань», також отримали подарунки до Дня Святого Миколая завдяки небайдужим людям Ізяславського району.

Коли бачиш позитивні зміни у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, коли з нашою допомогою в їхніх серцях поселяється віра у свої сили, у можливість позитивних перетворень в родині – додається та примножується наше бажання допомоги, підтримки тих, хто потребує сторонньої підтримки!

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*