Круглий стіл «Запобігання та протидія домашньому насильству»

16 днів  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Теофіпольському районі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

  Так, 27 листопада 2019 року в Теофіпольському РЦСССДМ було проведено круглий стіл на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству». Захід покликаний  привернути увагу громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання домашнього насилля, протидії жорстокого поводження з дітьми. В обговоренні заявленої тематики заходу взяли участь представники Теофіпольського управління соціального захисту населення, Територіального центру соціального обслуговування, Теофіпольського відділення поліції ГУНП у Хмельницькій області, Служби у справах дітей, Теофіпольського бюро правової допомоги та Центру пробації.

  Під час проведення круглого столу було акцентовано увагу на співпраці між суб’єктами з метою ефективного реагування на факти здійснення насильства в сім’ї. Учасники круглого столу активно обговорили: норми діючого законодавства щодо покарання осіб, які вчиняють насильство, проведення корекційної роботи із кривдниками, підтримка жертв, які постраждали від домашнього насильства, надання їм необхідної допомоги. Наголошувалося про вплив насильства на формування особистості дітей, їх емоційний і фізичний розвиток. Кожен висловив своє бачення щодо ефективної роботи для покращення якісних послуг постраждалим особам.

  На завершення заходу було поширено друковану продукцію щодо запобігання та протидії домашньому насильству у вигляді буклетів та листівок.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*