Навчальна нарада

Робота  Центру є важливою, тому, що населення сьогодні потребує соціальної, психологічної, юридичної, соціально – педагогічної, соціально – медичної та ін. допомоги. Центр покликаний допомагати людям, покращувати якість життя, підтримувати населення, сприяти та підтримувати повноцінний розвиток сім’ї, дітей та молоді.

Кам’янець-Подільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 27 січня 2016 року    провів  навчальну нараду для фахівців із соціальної роботи  з  тематики :

 «Ознайомлення з плановими завданнями центру на 2016 рік»,

«Методичні рекомендації щодо особливостей роботи з учасниками АТО»,

«Методичні рекомендації із соціальної роботи з неповнолітніми, які вчинили правопорушення».

   Були розіслані запрошення головам новоутворених об’єднаних територіальних громад для участі у нараді фахівців. На нараді були присутні фахівці із соціальної роботи, які обслуговують такі населені пункти:   Баговиця, Тарасівка, Велика Слобідка, Цвіклівці Другі, Мала Слобідка, Шутнівці, Устя,

Привороття, Добровілля, Шустівці, Ніверка, Підпилип’я, Подоляни, Чорнокозинці, Нововолодимирівка, Кізя, Адамівка;  Кадиївці, Суржа, Залісся 1, Параївка;  Оринин, Ріпенці, Теклівка, Лісківці, Руда, Цвіклівці, Руда, Нефедівці, Лучки, Подільське, Крушанівка,  Кульчіївці, Фурманівка, Калиня, Суржинці. Завдяки тому, що голови цих населених пунктів профінансували фахівців із соціальної роботи за рахунок бюджету сільських рад, соціальна робота з вразливими категоріями в них  проводиться  справно, проблем поменшало. 

Від Колибаївської об’єднаної територіальної громади були  також присутні фахівці із соціальної роботи, які обслуговують такі населені пункти  Колибаївка, Ходоровці, Княгинен ; Смотрич, Червона Чагарівка, Вільховець, Острівчани .

 На нараді працівники набули нових необхідних у роботі навичок щодо надання підтримки такій вразливій категорії населення, як учасникам АТО. Було зазначено, що  результатами опитування, індивідуальних співбесід із військовослужбовцями, які брали участь в АТО, і членам їх сімей  будуть визначатися індивідуальні потреби та необхідність у соціальному супроводі, де максимально  будуть враховані потреби у психологічній підтримці, допомозі або реабілітації.

 Фахівці із соціальної роботи підсумували проведену роботу за 2015 рік ознайомилися з плановими завдання на наступний рік, поділилися досвідом у вирішенні певних проблем один з одним  і навіть  допомогли колезі найти правильне рішення у оформлення субсидії сім’ї, яка самотужки нездатна оплатити комунальні послуги.

Працівник Центру повинен уміти вислухати й зрозуміти, пояснити й довести, запитати й відповісти, переконати, створити атмосферу довіри в бесіді, знайти індивідуальний психологічний підхід до клієнта, розв’язати конфлікт, зняти напругу і це все безкоштовно, а головне допомогти повірити в себе, покращувати своє життя та майбутнє своїх дітей.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*