Про засідання комісії з питань захисту прав дитини Кам’янець-Подільської міської ради

1 (15)Вчора відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Кам’янець-Подільської міської ради, на якому було розглянуто 25 питань.

15 із них стосувалися розгляду повідомлень від різних закладів інституційного догляду, де виховуються діти Кам’янець-Подільської територіальної громади. Зокрема, від Солобковецького навчально-реабілітаційного центру, ліцею «Славутинка», Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру та Новоушицької спеціалізованої школи для дітей із вадами слуху.3 (5)

Згідно з процедурою, комісія має розібратися з причинами перебування маленьких жителів громади в цих закладах. Чи це необхідність за станом здоров’я, чи невиконання батьківських обов’язків.

Присутні детально розглянули кожну справу, заслухали всіх, хто прийшов на засідання. Питань до закладів немає. А влаштування дітей у зазначені установи було в кожному випадку необхідним кроком.

Ще 10 питань стосувалися продовження терміну перебування дітей у групі притулку ДНЗ №17. Переважно всі матері цих діток перебувають у складних життєвих ситуаціях, але працюють. Тому дехто забирає свою малечу ввечері додому, а дехто залишає на ніч, бо не дозволяє графік роботи. Проте, всі батьки задоволені роботою вихователів і гарно відгукувалися про дитячий садочок.

До розгляду Комісії Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  надав акти оцінки потреб, проведених у 15 сім’ях, в яких діти перебувають у закладах інституційного догляду та виховання. Здійснення оцінок потреб дітей, які мають особливі освітні потреби, відбувалося у тісній співпраці з Кам’янець-Подільським інклюзивно-ресурсним центром.

Кожній сім’ї роз’яснено законодавство, а також наголошено на відповідальності за виховання дітей.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*