Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

Буинск купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. 22070528_1937687809824593_159641743_o  27-29 вересня 2017 року на базі Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулися курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів міста та Кам’янець-Подільського і Чемеровецького районів.

https://rtdrugs.com   Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

https://chemistcheerful.com/nerchinsk.html   Навчання проводили спеціалісти Хмельницького обласного центру СССДМ: заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи, Наталія Мельник, та провідний фахівець із соціальної роботи, Тетяна Яцух.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки тренінг  Під час курсів були розглянуті теми: «Особливості виховання підлітка», «Дисципліна: заохочення та покарання», «Емоційне вигорання батьків». Курси проводяться за програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України.

  Про проходження навчання учасники отримали довідки про проходження підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів від директора обласного центру, Тетяни Власюк.

сертифікат

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*