Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

22070528_1937687809824593_159641743_o  27-29 вересня 2017 року на базі Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулися курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів міста та Кам’янець-Подільського і Чемеровецького районів.

  Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

  Навчання проводили спеціалісти Хмельницького обласного центру СССДМ: заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи, Наталія Мельник, та провідний фахівець із соціальної роботи, Тетяна Яцух.

тренінг  Під час курсів були розглянуті теми: «Особливості виховання підлітка», «Дисципліна: заохочення та покарання», «Емоційне вигорання батьків». Курси проводяться за програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України.

  Про проходження навчання учасники отримали довідки про проходження підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів від директора обласного центру, Тетяни Власюк.

сертифікат

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*