Підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів

https://beribelinas.info/dmitrov-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html 22070528_1937687809824593_159641743_o  27-29 вересня 2017 року на базі Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулися курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів міста та Кам’янець-Подільського і Чемеровецького районів.

Кордова купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки   Відповідно до чинного законодавства, не рідше ніж раз на два роки обласні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять планові тренінгові навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

https://beliborelen.info/dyurtyuli-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html   Навчання проводили спеціалісти Хмельницького обласного центру СССДМ: заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи, Наталія Мельник, та провідний фахівець із соціальної роботи, Тетяна Яцух.

go to link тренінг  Під час курсів були розглянуті теми: «Особливості виховання підлітка», «Дисципліна: заохочення та покарання», «Емоційне вигорання батьків». Курси проводяться за програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України.

get link   Про проходження навчання учасники отримали довідки про проходження підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів від директора обласного центру, Тетяни Власюк.

Алатырь купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки сертифікат

follow

Напишіть відгук

https://beliborelen.info/map11.html Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

https://vitoproazil.info/egorevsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html

*