Підтримка воїнів

Одна з невід’ємних складових роботи Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є донесення інформації про можливу допомогу потенційним її отримувачам. Тому не тільки під час проведення власних заходів, а й під час заходів соціальних партнерів спеціалісти Центру інформують громаду міста Кам’янця-Подільського про Центр та послуги, які можна отримати.

23 лютого 2016 року у рамках семінару Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості для демобілізованих учасників антитерористичної операції, спеціаліст КПМЦСССДМ Поліщук В.А. познайомив учасників з діяльністю Центру СССДМ, пріоритетами, переліком та порядком отримання послуг тощо.

Відповідно до спільного плану роботи з МЦЗ, Центр СССДМ постійно проводить групові консультації для безробітних.

Особлива увага приділяється демобілізованим учасникам АТО. З метою недопущення потрапляння їх сімей у складні життєві обставини не тільки через безробіття, а й через інші проблеми, спеціалісти Центру СССДМ надають групові консультації на теми: «Психологічна підтримка учасників АТО», «Перша психологічна допомога в умовах бойових дій» та інш. цій категорії отримувачів послуг.

IMG_8469

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*