Пcихологом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено тренінг на базі Хмельницького міського Центру зайнятості для осіб з особливими потребами

Обмен Bitcoin BTC на Сбербанк RUB Центр зайнятості 2.08.18  Людям з обмеженими фізичними можливостями важливо реалізуватися, адже працювати – означає бути потрібним суспільству, почуватися повноцінною людиною.

follow link   2 серпня 2018 року практичний психолог Центру Любов Панчук провела тренінг «Відчуй себе впевнено» для осіб з особливими потребами, які перебувають на обліку у Центрі зайнятості.

http://telegra.ph/Moskovskij-kreditnyj-bank-vikipediya-08-15   Метою тренінгу було формування цілісного та адекватного бачення власних здібностей та можливостей, вироблення навичок постановки та досягнення власних життєвих цілей, формування віри в себе та вироблення готовності долати труднощі на шляху до досягнення мети.

Пугачёв купить Кокаин MQ   Під час проходження тренінгу учасники виконували вправи, обговорювали проблеми працевлаштування, які пов’язані із наявністю групи інвалідності, також невпевненістю в собі, дефіцитом внутрішньої мотивації. Ділилися власними думками, порадами з учасниками тренінгу.
  На завершення учасники переглядали відеоролик на підвищення мотивації до досягнення успіху.

follow link

Напишіть відгук

Портмоне укрсиб перевод с карты на карту Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*