Акція «Життя без паління»

31 травня 2016 року волонтерами Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено акцію «Життя без паління».

В рамках акції на вулицях міста відбувся обмін цигарок на цукерки, конкурс по надуванню повітряних кульок «Здорові легені», а також було розповсюджено інформаційно-просвітницькі листівки  «Тютюнопаління – відлік життя».

Перехожі охоче брали участь в акції, не вагаючись обмінювали цигарки на цукерки. Сподіваємось, що дана акція стане поштовхом відмовитись назавжди від шкідливої звички тютюнопаління.

20160531_135542 20160531_132825 20160531_134022

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Галерея

This gallery contains 8 photos.

Щороку 1 червня відзначається свято – Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята, Шепетівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено наступні заходи: –         З 17.05.2016 р. по 23.05.2016 р. відбувся міський конкурс малюнків серед  учнів 5-6 класів на тему: «Ми – за дитинство без насильства». За результатами конкурсу були визначені наступні переможці:  І місце розділили між собою учениця 5-А класу ЗОШ №6 Закревська Анастасія та учениця 6 класу Шепетівської спеціалізованої школи-інтернат Тимчук Марія; ІІ місце розділили учень 5-Б класу ЗОШ №6 Кукліновський Максим та учениця 5 класу Шепетівської спеціалізованої школи-інтернат Бутузова Наталія; ІІІ місце зайняв Читати далі…

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до Серця» – «Врятуй життя дитині»

Бути добрим – це забути про себе

 самого, щоб думати за інших.

Мати Тереза

22 квітня 2016 року в рамках одинадцятої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» волонтерами Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся вуличний збір коштів серед жителів міста для закупівлі медичного обладнання у дитячі реанімації Хмельницької області.

Волонтери Шепетівського міського ЦСССДМ щороку активно залучаються до проведення акції, так, цього року, взяли участь 10 волонтерів – це студенти Шепетівського медичного училища та Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Небайдужі мешканці Шепетівки долучились до проведення акції. Всього було зібрано 431 грн. 50 коп. Найбільшу суму вдалося зібрати студентці Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету Гнатюк Дарині.

Висловлюємо щиру вдячність усім,  хто приймав участь у Всеукраїнській благодійній акції “Серце до Серця”.

 y6BfTAgOyS4bKeXsA8KWho
20160422_122243

Готовність молоді до сімейного життя

14 квітня 2016 року в Шепетівському медичному училищі за участі Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено інформаційно-просвітницький захід на тему: «Готовність молоді до сімейного життя». 

На заході були висвітлені основні аспекти готовності до шлюбу, а саме: фізіологічний – репродуктивне здоров’я молоді, фактори впливу та ризики; психологічний – розуміння молоддю ролі сім’ї і шлюбу в сучасному суспільстві, установки, орієнтації на вступ у шлюб та соціальний –спроможність виконувати соціальні ролі й обов’язки,усвідомлення відповідальності молоді у шлюбно-сімейних стосунках, а також щодо батьківства.

Також в межах підготовки до проведення заходу було здійснено опитування серед студентів методом анкетування на теми «Репродуктивне здоров’я молоді», «Аналіз сімейних цінностей студентів». Переважна більшість респондентів визнає цінність сім’ї, сімейного способу життя, відповідально ставиться до створення власної родини.

На завершення студентам було запропоновано зробити колаж «Щаслива сім’я», на якому вони зобразили передумови створення міцної родини – це досягнення в сім’ї душевного комфорту, взаємин любові та поваги, народження та виховання дітей.

Сім’я відіграє величезну роль в житті окремої особистості і суспільства в цілому. Нажаль, сучасний етап розвитку українського суспільства характеризується великою кількістю розлучень особливо серед молодих пар, спричинених кризою інституту сім’ї. У зв’язку з цим, досить актуальною постає проблема готовності молоді до шлюбу та сімейного життя.

IMG_9419 IMG_9372 IMG_9374 IMG_9404

Навчання прийомних батьків та батьків-вихователів

Галерея

This gallery contains 21 photos.

12 квітня 2016 року в приміщенні Шепетівської районної державної адміністрації працівниками обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато курси підвищення кваліфікації для прийомних батьків, батьків – вихователів північного регіону Хмельниччини. Курси 3-х денні з 12 по 14 квітня. 32 сім’ї з Славутського, Полонського, Ізяславского, Шепетівського району, міст Шепетівка, Славута, Нетішин взяли участь в навчанні, щоб отримати відповіді на питання, які виникають в процесі виховання дітей, розглянути найпоширеніші приклади проблемних ситуацій, обмінятись досвідом. Учасників курсів привітала заступник голови районної державної адміністрації, депутат міської ради Собчук Наталія Миколаївна, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Романець Читати далі…

Шепетівський міський центр

30400, м. Шепетівка,вул.Островського,4 (240) 4-16-23 моб. 067 104 98 42 shmcsssdm@ukr.net