На Хмельниччині продовжується благодійна акція «Подаруй дитині свято»

Популярні

3  За ініціативи Хмельницької обласної державної адміністрації та обласного центру соціальних служб проведено благодійну акцію «Подаруй дитині свято».

  07 жовтня працівниками сектору соціальної роботи з сімями, дітьми та молоддю Чемеровецької селищної ради для дітей пільгової категорії організовано екскурсію до  реабілітаційного центру  для хижаків «Арден»  смт Сатанів.

  Діти отримали задоволення та безліч позитивних емоцій від екскурсії. Спілкування з тваринами, спостереження за навколишним світом розвивають доброту та милосердя, чого так невистачає в сучасному соціумі. 

 1 2

Чемеровецький район : Проведення акції «Готуємо дітей до школи»

Популярні

P_20200814_083952Мабуть, у цьому році свято першого дзвоника,  як ніколи, з величезним нетерпінням чекають усі: учні, батьки, вчителі.      

Саме зараз, у серпні, настає час підготовки до Дня знань і нового навчального року. Батьки купують дітям обновки: шкільну форму, нові ранці, канцелярське приладдя, інші необхідні речі.

IMG_20200826_094609  На жаль, серед школярів є діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Саме ці діти потребують найбільшої уваги та підтримки. Адже їх батьки часто не мають змоги повністю забезпечити своїх дітей. Тому Чемеровецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно проводиться благодійна акція «Готуємо дітей до школи». І цей рік теж не став винятком. Для цього  зібрали  подарункові набори канцелярського приладдя: зошити, ручки, олівці, альбоми, фарби, фломастери та інші необхідні речі. Небайдужі підприємці нашого містечка долучились до акції й надали  допомогу новим одягом.

  Батьки разом з дітьми мають змогу вибрати речі, які їм потрібні. Таким чином,  діти з малозабезпечених сімей зможуть  повноцінно відчути свято зустрічі зі школою, а отримані подарунки знадобляться їм  в цікавому й захоплюючому світі знань.

IMG-ee733d884524216c959039d283518884-V P_20200813_112244

Торгівля людьми або работоргівля – це незаконне використання людських ресурсів з метою збагачення

IMG-b027ee04b34a39e21e1cd768230120fb-V  Найбільш гострими формами работоргівлі сьогодні є нелегальне використання праці жінок та дітей. Торгівля жінками та дітьми це чітко налагоджений злочинний бізнес, що проявляється у формах проституції, наркоманії, експлуатації дитячої праці. Зазвичай у «групу ризику» потрапляють дівчатка та хлопчики молодшого шкільного віку, «діти вулиць», студенти, малозабезпечені та безробітні.

  19.04.18 працівниками Чемеровецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено бесіду з елементами тренінгу «Що таке торгівля людьми» у Вівсянській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Захистіть себе, і цим ви зробите перший крок до захисту інших!

Проблема насильства в родині є досить гострою для України, як і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Проблема насилля небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власні родини.
Досягнення позитивних результатів у протидії насильству в сім’ї, щодо жінок, дітей можливе тільки за умови соціального партнерства державних органів, громадськості із залученням волонтерів числа молоді.
Під час проведення щорічної акції «16 днів проти насилля» працівники Чемеровецького районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді провели такі заходи: семінар – тренінг для студентів волонтерів «Захистіть себе, і цим ви захистите інших!», лекції та бесіди у навчальних закладах району і з безробітними.

71 23 45 6

День захисту дітей на Чемеровеччині

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.   Саме тому 1.06.2016р. за ініціативи Чемеровецької районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту РДА, служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  при підтримці народного депутата України Олександра Гереги, приватних підприємців району на Чемеровеччині проведено  всерайонне свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

     Захід розпочався з урочистого маршу юних представників дитячих садочків та шкіл,  які з’їхались до райцентру з усіх населених пунктів краю та команди спортсменів, які прибули з 16 районів Хмельницької області для участі у обласній спартакіаді.  З центральної площі селища, під супровід духового оркестру учасники зібрання, святково одягнені, із різнобарвними кульками, квітами та іншими атрибутами декору,  вирушили до Парку Відпочинку, де і проходило саме свято. Крім концертної програми дітей пригощали бутербродами, було організовано показ мод, флешмоб, квест, різні ігри та конкурси, нагородження грамотами  самих активних, творчих та талановитих  учнів шкіл району.

 Юні спортсмени приймали участь у змаганнях з туризму та « Іграх героїв». У всіх учасників свята залишились незабутні враження, чудовий настрій та гарні знайомства.

     Закликаємо усіх сьогодні, й кожного наступного дня, зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

IMG_2676 IMG_2612 IMG_2625 IMG_2629