Проведено інформаційно-просвітницьких захід у Центрі Пробації

0-02-05-3fc44a77e3f2ee2a8b38b57438c94c5180f283c083f623bc1a5876e93ef5c01c_89f0d0a8  4 липня 2022 року відбувся інформаційно-просвітницький захід на базі Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області для осіб, які перебувають на обліку Центру Пробації. Участь у заході взяли старший інспектор  Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Оксана Ставнійчук,  провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк,  юрист відділу «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Гонтарук. 

  Оксана Ставнійчук зробила наголосна систематичному та вчасному відвідуванні Центру Пробації підобліковими  особами, важливості працевлаштування та зайнятості, веденні здорового способу життя.

  Зоя Гонтарук поінформувала присутніх щодо Порядку виконання судових рішень у кримінальному провадженні особами, які перебувають на обліку Центру Пробації, необхідності дотримання та виконання зазначеного Порядку. Також Зоя Гонтарук наголосила на важливості ставати на шлях виправлення, недопущення скоєння повторних помилок у майбутньому, дотримання норм суспільної поведінки.

  Юлія Потюкпроінформувала присутніх про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради, види послуг, які можна отримати у вказаній організації. Обговорено важливість переосмислення цінностей життя кожним із присутніх на заході чоловіків у нелегкий час сьогодення.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Ізяславської міської ради

Здійснення соціально-профілактичної роботи у сім’ях з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах

зображення_viber_2022-02-11_10-18-07-472Протягом 8-10 лютого 2022 року фахівцями із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради спільно із головним спеціалістом відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради Іванною Чепелюк та інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського районного управління поліції ГУ НП у Хмельницькій області Іллею Риголем проводилась соціально-профілактична робота у сім’ях з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають в Ізяславській територіальній громаді.

За вказаний період спеціалістами охоплено 6 населених пунктів (Михнів, Клубівка, Васьківці, Більчин, Більчинка, Ізяслав) та обстежено 15 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У зазначених сім’ях вивчався стан забезпечення батьками потреб дітей щодо здоров’я, харчування, навчання, емоційного розвитку та побутових потреб, стан батьків та їх спроможність виконувати батьківські обов’язки. Проведено роз’яснювальну роботу щодо потреб дітей відповідно до їх статі та віку, фізичного та емоційного здоров’я, мотиваційну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків.зображення_viber_2022-02-10_12-52-31-149

Батькам  надано рекомендації щодо придбання необхідних для дітей продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни та ін. Особливо наголошувалось на необхідності  приведення у  відповідність санітарно-гігієнічних норм проживання сімей. Також з батьками проводилась робота щодо профілактики негативних явищ, зокрема профілактика зловживання алкогольними напоями.

273102754_240176608304545_1421312408718940912_nТакож проведено інформаційно-просвітницьку роботу щодо попередження та припинення  вчинення домашнього насильства у сім’ях, надано  рекомендації щодо поведінки під час сімейних конфліктів.

За результатами обстеження сімей складено відповідні акти оцінки потреб дитини та її сім’ї. 

 

 

 

 

Кожна людина – творець власного життя!

зображення_viber_2022-02-07_15-20-15-837Традиційно на початку місяця, 7 лютого  2022 року, відбувся інформаційно-просвітницький захід на базі Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області для осіб, які перебувають на обліку Центру Пробації. Участь у заході взяли начальник  Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Андрій Булаєвський,  провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк,  фахівець профорієнтації Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Волинець.

Андрій Булаєвський акцентував увагу на тому, що надзвичайно важливою є співпраця фахівців різних галузей задля надання всебічної допомоги, необхідної для вирішення наявних проблем у осіб, які мають проблеми з законом. Тому інформаційно-просвітницькі заходи проводяться із залученням спеціалістів КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради, Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ін.

зображення_viber_2022-02-07_15-20-17-447Ольга Волинець поінформувала підоблікових осіб про наявні вакансії Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості по  Ізяславській територіальній громаді. Вона також зазначила, що у центрах зайнятості розпочали роботу особисті консультанти  – кар’єрні радники, які супроводжують та підтримують осіб, що звертаються до центру зайнятості, в їх намаганнях знайти роботу чи змінити професію.

Юлія Потюк зробила наголос на тому, що в житті кожної людини може настати період, коли ми робимо невірний крок, оступаємось. Однак лише від кожного з нас залежить, який висновок ми після цього  зробимо – усвідомимо неправильний вчинок та будемо рухатися вперед до покращення життя і виправлення помилок чи скотимося вниз за допомогою алкоголю, наркотиків та сумнівних друзів.

Інформаційно-просвітницький захід проведено із дотриманням карантинних вимог.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради

 

Здійснено виїзд у населені пукти Ізяславської територіальної громади

зображення_viber_2022-01-21_10-11-18-91320 січня 2022 року фахівцями із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради спільно зі спеціалістом відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради здійснено спільний виїзд у населені пункти Ізяславської територіальної громади: села Мислятин, Лопушне, Більчин, Більчинка.

Під час виїзду фахівцями проводилася робота у 7-х сім’ях, зокрема: в опікунській сім’ї, сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, родинах, які неналежним чином виховують дітей та мають низький виховний потенціал. У зазначених родинах проводилася робота щодо підвищення рівня знань батьків з питань виховання дітей, забезпечення їхніх основних потреб (у харчуванні, одязі, увазі, турботі, ласці тощо), створенні безпечних і належних санітарно-гігієнічних умов для проживання дітей, раціонального використання коштів та ін.зображення_viber_2022-01-21_10-18-27-670

Також зосереджено увагу на профілактиці вживання спиртних напоїв серед батьків, адже зазначена шкідлива звичка не дає змоги приділити належну увагу вихованню дітей. У родинах, які мають пічне опалення, проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки при опалюванні житлових приміщень. Фахівцями перевірено наявність дров для обігріву будівель на опалювальний період.

зображення_viber_2022-01-21_10-13-05-598У відвіданих сім’ях проведено профілактичну роботу щодо попередження вчинення домашнього насильства, поінформовано членів сімей про види насильства, його прояви. Адже, на жаль, люди роками проживають в умовах вчинення насильницьких дій, але не усвідомлюють, що відносно них чиниться домашнє насильство.

За результати проведеної роботи складено акти оцінки потреб сім’ї.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

 

Різдвяне диво має бути для всіх!

зображення_viber_2022-01-05_16-06-02-914У пору новорічних та різдвяних свят усі діти з нетерпінням очікують, що ось-ось трапиться диво і здійсняться найзаповітніші мрії, виконаються новорічні бажання. Але найголовніше для них – це, звичайно ж, незабутнє свято, можливість повірити у казку та отримати приємний подаруночок.

Проте, на жаль, не кожна родина має можливість подарувати справжнє святкування своїм дітям. Тому сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах Ізяславської міської територіальної громади, опікується комунальна установа “Центр надання соціальних послуг” Ізяславської міської ради.зображення_viber_2022-01-05_16-05-55-342

Фахівці центру надання соціальних послуг організували цілу низку різноманітних заходів, які не тільки створили святковий настрій та принесли радість багатьом дітям і їх родинам, а також привернули увагу громади до проблем цих сімей.

Сьогодні, в Ізяславському будинку культури відбулося новорічне свято під назвою «Різдвяне диво» для дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

зображення_viber_2022-01-05_16-05-52-709Свято розпочалося вступною промовою завідуючої відділенням соціальної роботи КУ «ЦНСП» Ізяславської міської ради Світлани Косовської, яка привітала усіх присутніх із Новорічними та різдвяними святами, розповіла про благодійну акцію «Різдвяне Диво», побажала усім гарного настрою під час святкування.

Поринути дітям у справжню казкову атмосферу допомогли працівники Ізяславського будинку культури, котрі підготували яскраву та захоплюючу новорічно-різдвяну програму з розважальними іграми, конкурсами, казковими персонажами (ельфом, дідом Морозом та Снігуронькою,  бабою Ягою).

Крім  цього на дітей чекав ще один приємний сюрприз – солодкі подарунки від діда Мороза та персональний пакунок із різноманітними іграшками, канцтоварами, дитячими книжечками тощо.зображення_viber_2022-01-05_16-06-06-868

Під час святкування заступник Ізяславського міського голови Леся Божко вручила подяки за надану благодійну допомогу дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме колективам: магазину «Будівельний двір» м. Ізяслав, Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 4 ім. В.Кобернюка, Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Онищука № 5, гімназія».

Користуючись нагодою, хочеться висловити подяку ФОП, які надали солодкі новорічні подарунки для діток: Усенко Ганні Василівні, Шафранській Нелі Іванівні, адміністрації супермаркету «Наш край», а також усім небайдужим та чуйним людям, які подарували діткам частинку своєї душі, тепла та дива! Велика вдячність колективу Ізяславського будинку культури за підготовку та організацію дитячого свята, веселий настрій та позитивні емоції.

Дивлячись на радісні усмішки на дитячих обличчях, стає зрозуміло, що діти отримали яскраві враження, позитивні емоції та максимум задоволення від розважальної програми. Сподіваємось, що такий святковий настрій залишиться у них надовго!

Проведено інформаційно-просвітницький захід на базі Центру Пробації

зображення_viber_2022-01-04_15-12-02-748Новий, 2022 рік, розпочався проведенням заходів спільними зусиллями фахівців. Так, 4 січня 2021 року відбувся інформаційно-просвітницький захід на базі Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області для осіб, які перебувають на обліку Центру Пробації. Участь у заході взяли начальник  Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Андрій Булаєвський,  провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк,  юрист відділу «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Гонтарук.

 Андрій Булаєвський на початку заходу зауважив, що для осіб, які перебувають на обліку Центру пробації, важливо систематично і вчасно відвідувати Державну установу, для безробітних – серйозно зайнятися пошуком роботи.

Зоя Гонтарук  надала детальну інформацію про роботу відділу «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, послуги, які можуть отримати громадяни Україні відповідно до звернень.зображення_viber_2022-01-04_15-11-59-855

Юлія Потюк проінформувала присутніх про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради, види послуг, які можна отримати у вказаній організації.

Підоблікові особи отримали побажання у Новому році покращити якість власного життя, своїх родин, позитивної соціалізації у суспільстві. Маємо сподівання, що проведення подібних заходів дасть позитивні результаті у роботі з особами, які мають проблеми з законом та перебувають на обліку Центру пробації.

 

 

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»  Ізяславської міської ради

В рамках проведення акції «16 днів проти насильства» «Сім’я – без насильства»

0-02-05-344a0eb87940a3c3cb966e2fd8c900603da5fcfc0b6c87827ebd79539ee13bc9_d7227deВ рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 2 грудня 2021 року проведено групову онлайн-консультацію на тему «Сім’я – без насильства» на базі Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Участь у заході  взяли провідний фахівець профорієнтації Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Волинець та провідний фахівець із соціальної роботи  Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк.

Ольга Волинець у вступі до консультації ознайомила учасників із актуальністю проблеми насильства в Україні та світі та проведенням Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Адже будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі та віку, є порушенням прав людини. Насильству немає виправдання, тим більше домашньому. Це злочин, про який треба заявляти, бо може бути запізно.

Юлія Потюк озвучила визначення поняття «домашнього насильства» та його видів згідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Учасники онлайн-консультації почули статистичні дані про жертв домашнього насильства в Україні, адже кількість звернень з приводу насильства порівняно з минулим роком зросла більш як наполовину: 86 % звернень надійшло від жінок, 12 % – від чоловіків, 2 % – від дітей.0-02-05-b3bd97d70d67399ea228c76a5587971e7386ff92b53fa6170be95de0d4477698_4907126d

Особливий наголос акцентовано  на роботі відділення соціальної роботи КУ «ЦНСП» Ізяславської міської ради, адже фахівці із соціальної роботи здійснюють практичну роботу із жертвами домашнього насильства, проводять первинне психологічне консультування, соціальний супровід сімей з метою виходу родини зі складної життєвої ситуації у зв’язку зі вчиненням насильства в сім’ї тощо. Учасники почули реальні приклади вчинення насильства в родині та його наслідків, адже замовчування проблеми може призвести до непоправних результатів.

Також учасники  онлайн-консультації отримали координати та телефони  організацій та «гарячих ліній», до яких можна звернутись у випадку вчинення  домашнього насильства, в тому числі в Ізяславській територіальній громаді.

«Сім’я – без насильства»

0-02-05-344a0eb87940a3c3cb966e2fd8c900603da5fcfc0b6c87827ebd79539ee13bc9_d7227deВ рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 2 грудня 2021 року проведено групову онлайн-консультацію на тему «Сім’я – без насильства» на базі Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Участь у заході  взяли провідний фахівець профорієнтації Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Волинець та провідний фахівець із соціальної роботи  Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк.

Ольга Волинець у вступі до консультації ознайомила учасників із актуальністю проблеми насильства в Україні та світі та проведенням Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Адже будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі та віку, є порушенням прав людини. Насильству немає виправдання, тим більше домашньому. Це злочин, про який треба заявляти, бо може бути запізно.

Юлія Потюк озвучила визначення поняття «домашнього насильства» та його видів згідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Учасники онлайн-консультації почули статистичні дані про жертв домашнього насильства в Україні, адже кількість звернень з приводу насильства порівняно з минулим роком зросла більш як наполовину: 86 % звернень надійшло від жінок, 12 % – від чоловіків, 2 % – від дітей.

0-02-05-b3bd97d70d67399ea228c76a5587971e7386ff92b53fa6170be95de0d4477698_4907126dОсобливий наголос акцентовано  на роботі відділення соціальної роботи КУ «ЦНСП» Ізяславської міської ради, адже фахівці із соціальної роботи здійснюють практичну роботу із жертвами домашнього насильства, проводять первинне психологічне консультування, соціальний супровід сімей з метою виходу родини зі складної життєвої ситуації у зв’язку зі вчиненням насильства в сім’ї тощо. Учасники почули реальні приклади вчинення насильства в родині та його наслідків, адже замовчування проблеми може призвести до непоправних результатів.

Також учасники  онлайн-консультації отримали координати та телефони  організацій та «гарячих ліній», до яких можна звернутись у випадку вчинення  домашнього насильства, в тому числі в Ізяславській територіальній громаді.

«Сім’я – без насильства»

0-02-05-344a0eb87940a3c3cb966e2fd8c900603da5fcfc0b6c87827ebd79539ee13bc9_d7227deВ рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 2 грудня 2021 року проведено групову онлайн-консультацію на тему «Сім’я – без насильства» на базі Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Участь у заході  взяли провідний фахівець профорієнтації Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Волинець та провідний фахівець із соціальної роботи  Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк.

Ольга Волинець у вступі до консультації ознайомила учасників із актуальністю проблеми насильства в Україні та світі та проведенням Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Адже будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі та віку, є порушенням прав людини. Насильству немає виправдання, тим більше домашньому. Це злочин, про який треба заявляти, бо може бути запізно.

0-02-05-b3bd97d70d67399ea228c76a5587971e7386ff92b53fa6170be95de0d4477698_4907126dЮлія Потюк озвучила визначення поняття «домашнього насильства» та його видів згідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Учасники онлайн-консультації почули статистичні дані про жертв домашнього насильства в Україні, адже кількість звернень з приводу насильства порівняно з минулим роком зросла більш як наполовину: 86 % звернень надійшло від жінок, 12 % – від чоловіків, 2 % – від дітей.

Особливий наголос акцентовано  на роботі відділення соціальної роботи КУ «ЦНСП» Ізяславської міської ради, адже фахівці із соціальної роботи здійснюють практичну роботу із жертвами домашнього насильства, проводять первинне психологічне консультування, соціальний супровід сімей з метою виходу родини зі складної життєвої ситуації у зв’язку зі вчиненням насильства в сім’ї тощо. Учасники почули реальні приклади вчинення насильства в родині та його наслідків, адже замовчування проблеми може призвести до непоправних результатів.

Також учасники  онлайн-консультації отримали координати та телефони  організацій та «гарячих ліній», до яких можна звернутись у випадку вчинення  домашнього насильства, в тому числі в Ізяславській територіальній громаді.

 

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Популярні

21un12n23amedЩороку, починаючи з 1988 року,  1 грудня відмічається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета підвищити рівень обізнаності населення про епідемію СНІДу,  привернути уваги громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства. Також  цей день вважають Днем пам’яті жертв цього захворювання. 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування. 75,7 мільйонів осіб заразилися ВІЛ з початку епідемії. Від захворювань, зумовлених ВІЛ-інфекцією та СНІДом, померли 35 мільйонів осіб у світі.

Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ-інфекції. Вона знаходиться на другому місці у Східній Європі за кількістю людей, які живуть з ВІЛ. За інформацією Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй із ВІЛ/СНІД, на початок 2020 року в Україні проживало більше 250  тисяч українців,які мають ВІЛ, з них 80 тисяч (32%) не знають про свій статус.

Щодня діагноз «ВІЛ» отримують майже 60 українців. Щодня в Україні від СНІДу помирає 7 людей…

         Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна можливість  дізнатися про факти щодо поширеності ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ-інфікованими, вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.

ВІЛ — це вірус імунодефіциту людини. Він вражає і поступово знищує клітини імунної системи людини, які захищають організм від інфекцій. ВІЛ призводить до розвитку СНІДу впродовж 8-10 років. При належному лікуванні цей процес може бути значно довшим.

СНІД — синдром набутого імунодефіциту. Від моменту зараження ВІЛом до вираження симптомів СНІДу може пройти понад 10 років. Виявити інфікування може лише спеціальний аналіз крові на ВІЛ. При негативному статусі слід пам’ятати  про «період вікна» — час з моменту інфікування до можливості виявити вірус становить 3-6 місяців. Тому лікарі рекомендують зробити повторний аналіз через 3 і 6 місяців після можливого зараження.

 Інкубаційний період від моменту зараження ВІЛ до перших проявів може бути як коротким – 4 – 5 тижнів, так і дуже довгим – декілька років. За цей період збудник СНІДу руйнує лімфоцити, що неминуче призводить до глибоких змін усієї імунної системи людини.unnamed (2)

Вірус передається:

– статевим шляхом (при статевих стосунках з ВІЛ-інфікованою особою);

– парентеральним шляхом (через кров, насамперед, через спільні шприци та голки при внутрішньовенному введенні наркотичних речовин; через забруднений, нестерильний медичний інструмент);

– від ВІЛ-інфікованої матері до дитини (під час вагітності, пологів чи годування грудним молоком).

                    ВІЛ-інфекція не передається:

– через рукостискання;

-обійми;

– кашель або чхання;

– при використанні загального телефону;

– при відвідинах хворого в лікарні;

– через укуси комах;

– при користуванні загальним туалетом;

– через їжу і посуд при сумісному помешканні;

– при купанні в басейні, лазні або ванні;

– через білизну і одяг.

Що робити, щоб уникнути інфікування ВІЛ-інфекції:

– уникати випадкових статевих зв’язків;

– утримуватись від вживання наркотичних речовин
якщо людина є споживачем ін’єкційних наркотиків,

– не користуватися спільними засобами гігієни (леза, щітки, манікюрні набори тощо);

– для нанесення татуювання та манікюру мати індивідуальний або одноразовий інструментарій;

– для ВІЛ-позитивної матері, щоб попередити інфікування дитини, необхідно відмовитись від грудного вигодовування.

Оскільки вакцини проти СНІДу не існує, єдиним способом запобігання ВІЛ-інфекції є уникнення ситуацій, що несуть ризик зараження.

Варто завжди пам’ятати, що поруч є спеціалісти, які можуть надати кваліфіковану допомогу та підтримку. У Ізяславській територіальній громаді та м. Хмельницькому працюють організації, до яких можна звернутися з питань профілактики та протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу:

– Хмельницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 17/3, корпус Б, тел. (03822) 2-21-23;

– Хмельницька асоціація громадського здоров’я «Вікторія»: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 57, офіс 58;

– Хмельницьке обласне відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»: м. Хмельницький, вул. Старокостянтинівське Шосе, 1/1, тел. 038708038,  0673802071;

– Хмельницький обласний центр соціальних служб: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1, тел.  76-55-95;

– КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, тел. 4-21-38;

– Кабінет «Довіра» КНП «Ізяславської міської багатопрофільної лікарні» Ізяславської міської ради: м. Ізяслав, вул. Б.Хмельницького, 47.