У Кам’янці-Подільському провели День спільних дій в інтересах дітей

enter site   Такий традиційний захід під головуванням заступника Кам’янець-Подільського міського голови, Вадима Савчука, організували 12 грудня, за участю соціальних структур, поліції, психологів, медиків для опікунів, піклувальників і прийомних батьків дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей.

Мамадыш купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.   Йшлося про законодавчі, адміністративні, соціальні і просвітні заходи щодо захисту дітей, які власне, і перебувають на обліку зазначеної служби. Зокрема, присутнім наголосили на умовах призначення державних допомог, особливостях взяття на квартирних облік, юридичній відповідальності щодо покладених на батьків обов’язків.

Серпухов купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. 3fe808ecc1a83f00c3d06a6c1899291a_XL8

https://chemistcheerful.com   Окремо було висвітлено інформацію про медичне обслуговування та супровід дітей в умовах медичної реформи, соціальну підтримку родин Центром соціальних служби для сім’ї, дітей і молоді, обов’язки опікунів, піклувальників згідно з чинним законодавством.

go site   Від Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виступив психолог, Віталій Поліщук, який висвітлив психологічні аспекти та можливі ризики виховання підлітків в опікунських сім’ях.

click 9 10

Кировград купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.